Domů / Nezařazené / Tisk lentikulárního obrazu v Praze

Tisk lentikulárního obrazu v Praze

Tiskárna UV STAR printing company, s. r. o., disponuje dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Není to jen tak obyčejná tiskárna. Tiskárna Praha se specializuje na UV ofsetový tisk, UV-LED digitální tisk a lentikulární tisk. Samozřejmostí je vysoká profesionalita dlouhodobých zaměstnanců, bez nichž by se činnost tiskárny neobešla. Úspěšné postavení na trhu si společnost vybudovala díky vysoké kvalitě tisku, osobnímu a bezprostřednímu přístupu k zákazníkovi, vysoké rychlosti dodání potištěných produktů a samozřejmě i díky lentikulárnímu tisku.

UV Ofsetový tisk v Praze

Co si pod pojmem UV ofsetový tisk představit? UV Ofsetový tisk je moderní tisková technologie, jež umožňuje velice detailní tisk na nejrůznější materiály, a to i na ty méně savé, jako je například PVC fólie. Tiskárna UV STAR printing company umožňuje i tisk bílou barvou. Při ofsetovém tisku se používají UV barvy, jejichž výbornou vlastností je okamžité vytvrzení, čímž se urychluje proces odeslání produktu koncovému zákazníkovi.

UV digitální tisk

UV digitální tisk se vyznačuje vysokou kvalitou, jež se dá přirovnat téměř ke kvalitě fotografické. Touto tiskovou technologií je možné potisknout samolepky, plastové fólie i desky. Samozřejmostí je i možnost velkoformátového tisku.

3D lentikulární tisk

Specialitou tiskárny UV STAR printing company je takzvaný 3D lentikulární tisk. Lentikulární tisk je tisková technologie, jež vytváří iluzi 3D efektu. Tento tisk se výborně hodí na potisknutí propagačních materiálů. Reklama je pro každou společnost naprosto nepostradatelná. Reklamy a upomínkové předměty potisknuty lentikulární technologií utkví v paměti zákazníků již napořád. Reklamní propisky mají všichni, buďte neotřelí a nápadití.

Tiskárna UV STAR se specializuje na potisk zejména nesavého materiálu, a tak v sortimentu produktů můžete nalézt čiré samolepky, etikety, lentikulární plakáty, magnety i nejrůznější podložky.

Přijďte se podívat, čemu společnost UV STAR printing company říká kvalitní tisk.

O angelo

Zanechte zprávu