Domů / Nezařazené / Dům s dřevěným srdcem vás nikdy nezklame

Dům s dřevěným srdcem vás nikdy nezklame

Od začátku 21. století jakoby technologie postupovala sedmimílovými koky a netýká se to pouze elektroniky a podobných odvětví, ale také stavebnictví. Moderní trendy v bydlení šly velmi dopředu a svědčí o tom obliba ekologického bydlení, které hlásí zelenou.

V České republice se v posledních letech úspěšně usadily dřevostavby, které se celosvětově staly jednou z nejmodernějších variant pro nízkonákladové a příjemné bydlení. Jak jistě tušíte, nejedná se o horské sruby nebo prastaré dřevěné chaloupky z vísek, ale o moderní dřevostavby, ze kterých luxus a komfort doslova číší. Na první pohled by vás možná jen těžko napadlo, že takto úchvatné domy jsou skutečně ze dřeva, ale je tomu tak.

main (6)

Struktura dřevostaveb

Jedny z nejpokročilejších dřevostaveb zajišťuje firma Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Zaměřuje se na levné dřevostavby na klíč, které sice jsou ze dřeva, ale disponují i mnoha dalšími materiály. Základem je zde pevná konstrukce z KVH hranolů, která je doplněná o desky FERMACELL, dále o vnitřní izolaci ISOVER aj.

Celá dřevostavba je vysoce odolná a trvanlivá, svojí trvanlivostí dokonce často předčí i zděné domy. Myslíte si že dřevostavby snadno hoří? Kdepak, moderní dřevostavby jsou nehořlavé a jejich statická pevnost je dokonce větší, než u betonu nebo oceli.

main (8)

Čím dokáží potěšit

Dřevostavby těší své uživatele nízkou pořizovací cenou, ale také rychlostí výstavby. Ať už se objedná velký rodinný dům nebo malý bungalov, vždy je doba výstavby do 3 měsíců. Lze stavět v jakémkoliv ročním období, jelikož při stavbě nedochází k mokrým procesům, a proto stavbě nevadí ani nízké teploty. Dokončená dřevostavba má skvělou tepelnou izolaci, čímž ušetří mnoho peněz za energie. Štíhlé obvodové zdi zajistí více místa, než zděný dům a přítomnost dřeva se v domě postará o příjemnou atmosféru. Zamilovali jste si dřevostavby? Můžete si je nechat postavit také.

O

Zanechte zprávu