Home / Doporučujeme / Čistič oken Karcher: Snadné čištění oken

Čistič oken Karcher: Snadné čištění oken

Profesionální čistící prostředky a pomůcky do domácnosti. I vy můžete mít doma přípravky, které používají profesionální uklízeči a firmy.

Kbelíky, hadry, nekonečné množství špinavé vody, rozmáchané ruce, role utěrek a nikdy nekončící leštění. Určitě tohle zažil každý z nás. Chcete změnit utrpení ve formě mytí oken na radost a záležitost trvající pár minut? Čistič oken Karcher a vysavače Karcher jsou pak správnou volbou.

V čem jsou čističe Kärcher jedinečné?

Již z vlastní zkušenosti mohu s úplně čistým svědomím říci, že mytí oken se může v hodně případech stát noční můrou. Hodiny leštíte okno, aby bylo průzračně čisté, a když si myslíte, že se vám to povedlo, pyšně se usadíte a kocháte se skvěle odvedenou prací. Avšak s prvním slunečním paprskem zjistíte, že to tak úplně není pravda a přes šmouhy není vidět skoro ven. Čistič oken Karcher těmto pocitům zklamání zamezí. Čističe oken, a také vysavače na okna jsou opravdu malým-velkým zázrakem pro všechny, kteří si chtějí ušetřit námahu.

Čističem na okna Kärcher vyčistíte veškeré hladké povrchy. Využití najde i u čištění zrcadel, veškerých skel v domě, ale i koupelně. Jistě mnozí z nás znají znepokojivý pohled na stěny sprchového koutu. Po použití tohoto čističe voda po povrchu rychleji steče, neusazuje se tam a tím pádem povrch vydrží mnohem déle čistý a ušetřený čas můžeme vložit do jiných činností.

Vysavač na okna Kärcher, revoluce v mytí

Pokud si chcete ušetřit bolavé ruce, vysavač na okna Karcher je tou nejlepší volbou, která se vám nabízí.  Je dostupný v několika variantách. Na své si přijdou profesionálové i hospodyňky. Produkty se od sebe liší především příslušenstvím či výkonem baterie. Výkon je však takový, že u každého výrobku vydrží minimálně na 35 a více oken, bez nabití! Stav baterie navíc vidíte na LED kontrolkách umístěných na zařízení. Pokud by pro vás jedna baterie byla málo, samozřejmostí je dokoupení další. Použití vysavače na okna Kärcher je opravdu snadné a zvládne s ním pracovat každý. Až se seznámíte s množstvím příslušenství, jediné, co pro spuštění přístroje musíte udělat je, naplnit ho vodou spolu čističem oken a můžete začít.

U každého vysavače najdete podrobný návod, ale složitosti v tom nehledejte. Samozřejmě se výrobky liší svým vybavením, ale v podstatě jde o jedno. Naplníte vodou s čističem, pomocí rozprašovače nanesete na okno a vyčistíte. Dále vyměníte za odsávací hubici a pouze stíráte. Je to na rozdíl od čištění starými praktikami otázka pár minut a především s bezkonkurenčním výsledkem. Díky odsávací hubici vám voda nestéká všude možně a ušetříte tak čas i následným uklízením pohrom na zemi. U některých verzí je možnost i škrabky na odolné nečistoty. Pokud tedy okna, na které se chystáte už delší dobu, neměla žádnou péči, bude se vám se rozhodně hodit.

Další výhodou je také samotný úklid po mytí. Není totiž zcela žádný. Jednotlivé části vysavače na okna pouze opláchneme, nádržku vylijeme a části z mikrotenu usušíme. Manipulace je opravdu tak snadná, že můžeme zabavit i větší děti a dát si třeba kávu.

About angelo

Leave a Reply