Home / Doporučujeme / Co dělat, když chcete přírodní koupání na vlastní zahradě

Co dělat, když chcete přírodní koupání na vlastní zahradě

Bazén s ošetřovanou vodou není jediná možnost, jak se v létě příjemně osvěžit. Stejný přístup platí při volbě vlastního koupání na zahradě. Vytvořit jezírko, nebo bazén nemusí být velká věda. Přečtěte si, jak postupovat, když chcete vlastní přírodní koupání.

Vyberte terén

První krok představuje volba vhodného prostoru na zahradě. Samozřejmě by se mělo jednat o rovný plácek, kde lze zadržovat vodu. Pokud si nevíte rady, nebo máte takových míst více, zkuste poptat odborníka na zahradní jezírka a přírodní bazény. Kromě vhodného umístění vám doporučí, jak vodu nejlépe v dané půdě zadržet. Ideální je jílovitá půda, která jen tak vodu nepropustí.

Přírodní filtrace

Nechcete do nového koupání sypat chlor ani jinou chemii? Vyberte si takový mix vodních rostlin, který vodu udrží křišťálově čistou. Ještě lepší řešení tkví v udržení vody v pohybu. Napojte vlastní jezírko na přírodní filtraci, či na blízký potok. Můžete také nakoupit rybičky, aby oživily vodu a potěšily pohled dětí i dospělých. Pokud se vám ani jedna z možností nezamlouvá, vodu jednoduše osolte. Každý přístup si žádá speciální znalosti a ideálně také rady zkušeného odborníka.

Stavba může začít

Máte vybrané místo i způsob filtrace, proto je na čase začít s hloubením prostoru na vodu. Zvažte, zda nevyužít služby bagristy. Ušetříte si záda a urychlíte dobu stavby bazénu. Majitele bagru, stavební firmu, nebo jiné odborníky naleznete velmi snadno a rychle, díky zadání poptávky na Poptávej.cz. Pro poptávajícího je služba nezávazná a zdarma. Ušetříte spoustu času, kterou byste strávili hledáním kontaktů a telefonováním. Po vyplnění krátkého poptávkového formuláře očekávejte reakce s cenovou nabídkou na míru od různých dodavatelů. Díky tomu si uděláte přehled o trhu a jednoduše porovnáte ceny. Vyberete si nejsympatičtějšího dodavatele a detaily domluvíte s ním napřímo.

About angelo

Leave a Reply