Home / Doporučujeme / Stínící sítě a plachty ochrání před sluncem i zvědavými pohledy

Stínící sítě a plachty ochrání před sluncem i zvědavými pohledy

Potřebujete zastínit zahradu před silným sluncem a nevíte, co zvolit? Řešením mohou být stínící sítě na ploty. Jejich výhodou je stínící schopnost, ale zároveň prodyšnost pro vzduch. Hodí se pro vertikální i horizontální zastínění, takže je využijete kdekoliv na zahradě a pozemku.

Rychlé a levné řešení zastínění

Se stínící sítí na plot pomůžete ochránit svůj pozemek před prachem, větrem a zvýšíte zastínění. To se hodí například pro pěstování stínomilných rostlin a zmenšení vysychání půdy v okolí plotu. Hlavní předností je nízká pořizovací cena a snadná instalace. Pro stabilní ukotvení se používá pevná nylonová šňůra. Díky tomu si můžete libovolně pohrát s umístěním a upravit síť podle konkrétního místa použití. Stínící sítě propouští vodu a jsou lehké a dostatečně prodyšné. Vyrábí se z polyetylénu, takže mají i poměrně dlouhou životnost se zachováním důležitých vlastností.

Jaké jsou další možnosti využití?

Stínící sítě jsou v zelené khaki barvě, která na plotě i kdekoliv jinde vypadá velmi dobře a doplňuje přírodní vzhled. Často se využívá právě na plot, kde chrání pozemek před zvědavými zraky předtím, než vyroste živý plot. Hodí se i pro zastínění částí pergoly či altánu, kde se díky tomu zakryjí jednotlivé stěny, a výsledkem bude soukromí a ochrana před větrem a podobně. Tuto síť často najdeme i na sportovních hřištích a areálech, kde má stejný stínící a ochranný efekt. A jakmile ji už nebudete potřebovat, stačí ji jednoduše sundat a třeba využít jinde.

Další plachty od řádného výrobce

Výrobce plachet nabízí ve svém sortimentu kromě sítí i zakrývací plachty nebo autoplachty. Objednat si je můžete i přes internet a vybrat si z několika možností podle toho, co zrovna potřebujete. Kromě základních rozměrů je k dispozici i nabídka na míru.

About angelo

Leave a Reply