Home / Doporučujeme / ČOV snižuje rodinám náklady

ČOV snižuje rodinám náklady

Čistírny odpadu jsou prodávaným nástrojem pro lokální nemovitosti. Jejich finanční benefit je nesporný. Zákazník získá okolo 90 000 Kč na nevyplýtvané energii. Nejspíše rozumíte, pro co to lidé žádají. I vy byste rádi snížili náklady? Je to prosté. Je třeba jenom získat dokumentaci, oficiální razítko a pořídit čističku. Nezáleží, zda pro chalupu nebo společnost. Princip je stejný.

Jestliže byste chtěli slyšet více podrobností, kontaktujte projekční kancelář ZAKRA. Ta se zaměřuje na zařízení čistírny odpadních vod nebo retenční nádrže. Mnoho potěšených zákazníků, spousta vytvořených zařízení a pozitivní reakce.

Jak to probíhá? Nejdříve proběhne počáteční diskuse. Ta je bezplatná. S kolegy pořešíte to důležité kolem pozemku. Pak získáte hydrogeologický posudek, jenž je nutný. Zařídí se úřední regule a obdržíte povolení. Pořídí se zařízení a toť vše.

Spoluprácí s projekční kanceláří je pro klienta průběh velice zjednodušený. Stačí poslat poptávku na email, pobavit se a vyčkat. Klient nic nezařizuje a nikam nechodí.

About angelo

Leave a Reply