Home / Doporučujeme / Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem – to jsou produkty od CanAgrocz

Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem – to jsou produkty od CanAgrocz

Potřebujete pro své podnikání šnekový dopravník? Společnost CanAgrocz se specializuje právě na jejich dodávku a nabízí rovněž provětrávací jehly.

Šnekové dopravníky mají využití při zemědělských pracích jako šnekové dopravníky na obilí a průmyslová hnojiva. Současně se ale technologie dopravníku využívá i při manipulaci s uhlím a dalším podobným materiálem. Kvalitní šnekové dopravníky dodává CanAgrocz.

Tato česká firma vznikla v roce 2005 jako pobočka německé matky, firmy CanAgro GmbH. Ta patří mezi největší výrobce šnekových přepravníků vůbec. Zaměřuje se přitom na široký rozsah výkonu dopravníků, od 6 do 150 tun za hodinu. Vše o sortimentu firmy najdete na stránkách www.canagro.cz. Česká pobočka firmy dopravníky nejen prodává, ale jejím zaměřením je přímo i výroba šnekových dopravníků.

Šnekové dopravníky poháněné hydromotorem se používají zejména v zemědělství

Tyto stroje slouží k plnění secích strojů. Rovněž pak k plnění rozmetacích strojů pro aplikaci průmyslových hnojiv. Pohon pro šnekový dopravník však může být i jiný. Takovým jiným typem jsou šnekové dopravníky poháněné elektromotorem. Jde o mobilní zařízení určena pro plnění dopravních prostředků materiálem o vhodné zrnitosti a velikosti, a též k vyskladňování skladů, třeba úhelných.

Zemědělci ocení i provětrávací jehly

Provětrávací jehly jsou dalším zajímavým sortimentem. Slouží k dosoušení skladovaného obilí. Jehly se zavrtají co nejhlouběji do naskladněné kupy a každá je pak schopna odvětrávat obilí v okruhu dvou až pěti metrů. Jehly umí udržet vysokou kvalitu obilí se správnou vlhkostí a teplotou. Jsou nezbytným vybavením do každého skladu obilí. Provětrávací jehly mají schopnost sání, ale bývají opatřeny rovněž výfukem. CanAgrocz, s.r.o. nabízí provětrávací jehly ve třech rozměrech: jako malé, střední a velké.

About angelo

Leave a Reply