Domů / Dům a byt / Dřevostavby dopřejí luxusní bydlení za málo peněz

Dřevostavby dopřejí luxusní bydlení za málo peněz

Mít krásný rodinný dům za příjemné peníze, to by chtěla většina z nás. Pokud je to i vaším cílem, je na čase začít uvažovat o dřevostavbě. Nemusíte se ničeho bát, nejde o staré dřevěné domy, ale o moderní luxusní bydlení v domě, který je postavený materiálů šetrných k životnímu prostředí.

V posledních letech jsou v České republice stále populárnější a důvodem rozhodně není jen cena, ale zejména vlastnosti. Mnoho nezasvěcených lidí si myslí, že je dřevostavba méně kvalitní než zděný dům nebo dokonce, že nemají tak dobré vlastnosti. Pravdu je, že dřevostavby dokonce překonávají klasické zděné domy a to v mnoha ohledech.

Výhody dřevostaveb

MODERN1-3Začneme pěkně popořádku. Fascinující je samotná realizace dřevostaveb, zatímco u zděných domů je většina lidí zvyklá na dlouhou a náročnou realizaci, firma Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. buduje dřevostavby již do 3 měsíců. Budují se suchým způsobem výstavby, který umožní dřevostavbu realizovat v jakémkoliv ročním období.

Nejprve se vybudují základy a pevná konstrukce z KVH hranolů. Aplikují se moderní materiály jako desky FERMACELL a izolace ISOVER. Výsledný dům má velmi moderní vzhled a je pro laika nerozeznatelný od zděného domu. Je to tím, že jsou fasádní prvky stejné. Velmi úchvatné jsou vlastnosti dřevostaveb. V první řadě vás zaujme vysoká úspora za vytápění, která je zaručená využitím moderních izolačních materiálů, které kromě tepla skvěle izolují také hluk.

Moderní dřevostavby jsou nehořlavé, velmi odolné a mají vysokou statickou pevnost. Samozřejmostí je mnohaletá záruka a výstavba na klíč. Stavba na klíč je perfektní a ušetří vám mnoho času. V podstatě si vyberete z katalogu krásných rodinných domů ten, který byste si přáli. Firma vám ho následně postaví a vy se můžete dívat, jak vám vaše vysněné bydlení roste před očima. V dřevostavbě se vám bude líbit, díky štíhlým obvodovým stěnám je zde mnoho prostoru navíc a přítomnost ekologických materiálů vám zajistí příjemné prostředí pro vás i celou vaší rodinu.

O

Zanechte zprávu