Home / Doporučujeme / Jaké interiérové dveře jsou letos v kurzu?

Jaké interiérové dveře jsou letos v kurzu?

Možná byste to ani neřekli, ale také dveře podléhají trendům. Chcete-li doma zavírat stylově, čtěte dál. Povíme si, co je trendy v letošním roce.

Nesmrtelné textury ozvláštní klasické barvy

Nic výrazného, jen drobné proužky, kostičky, vlnky či látkový dojem. I to jsou letošní novinky. Oblíbené jsou spíš klasické barvy (bílá, hnědá, šedá a jiné neutrální odstíny), avšak textury přinesly pěkné ozvláštnění.

Posuvné dveře ušetří místo

Nemáte doma moc místa nazbyt, takže by nebylo kam dveře otvírat? V tom případě vás potěší posuvné dveře, které se dostávají do popředí. Mohou být klasicky shrnovací či ve formě pouzder do zdi. S pouzdrovými dveřmi je však potřeba počítat již při stavbě, do existujícího interiéru je prostě nepoužijete.

WOW efekt bílých variant

Někomu se to může líbit, jinému tento styl připadá příliš smutný. Ať už stojíte na jakékoliv straně, faktem zůstává, že minimalismus se projevuje snad v každé stránce výbavy interiéru a dveře nejsou výjimkou. Po bílých dveřích je poptávka, vypadají elegantně, avšak máte-li malé děti, ještě na pár let na ně zapomeňte.

Dubové retro se vrací do módy

Vybavujete si ze svého dětství staré dubové dveře s masivním rámem? Tak přesně ty jsou aktuálně opět v kurzu. Dřevo je stále ceněné, se správnou povrchovou úpravou i dost odolné. U nás v Česku se dají sehnat dveře výrobce DOORS’Y Doors, který se touto cestou vydal a většinu krásného zdobení a lišt vyrábí ručně.

Sklo se z interiéru nikdy neztratí

Neopomenutelným zástupcem jsou skleněné interiérové dveře, které ve spojení s nerezovými nebo hliníkovými doplňky vypadají mimořádně elegantně. Momentálním trendem jsou však různé barevné potisky. Někdo si nechá na dveře natisknout tygra, jiný překrásný výhled na moře. Nedokážete si představit, jak to musí vypadat? Mrkněte se do nabídky společnosti GRIMAX a otevřete si kategorii celoskleněných dveří.

Společnost GRIMAX je v ČR prodejcem jedinečných designových dveří. Na trhu se pohybuje už 17 let, je výhradním zástupcem moderních značek. U výrobce Vasco Doors má navíc exkluzivní dodací lhůtu 14 dní. Nabídka obsahuje i vchodové dveře, u nichž můžete pozorovat velmi podobné trendy, jako jsme si výše popsali.

About angelo

Leave a Reply