Home / Auto, moto / Zastavte svůj vůz a získejte půjčku bez registru

Zastavte svůj vůz a získejte půjčku bez registru

Potřebujete-li rychle získat vyšší částku peněz, možná už vás napadlo zastavit nějaký svůj majetek. Automobil je obvykle nejdražší věcí v osobním vlastnictví hned po domě či bytě, a tak se logicky nabízí jeho zástava. Většina lidí ji však zavrhne, protože chtějí své auto nadále používat. Nevědí totiž, že je možné vozidlo zastavit a přitom si jej nechat.

Tuto možnost nabízí svým klientům autozastavárna Zastavuz působící po celé ČR. Poskytuje půjčky až do výše 80 % hodnoty vozidla, přičemž je možné zastavit také motorku, nákladní automobil, letadlo či loď. Vůbec nezáleží na tom, kde bydlíte, protože prvotní nacenění probíhá přes internet. V případě zájmu za vámi technik přijede kamkoliv a doveze vám peníze na ruku.

Půjčka bez registru s flexibilní splatností

Zastavuz poskytuje rychlé nebankovní půjčky bez registru pro každého. Své klienty si nepotřebují prověřovat, záznamy v registru jim jsou docela jedno, protože mají jinou záruku – automobil. Přesto neposkytují půjčky úplně všem. S každým individuálně proberou jeho potřeby, a pokud uznají, že by zapůjčené peníze situaci klienta dlouhodobě nezlepšily, vysvětlí mu situaci a pokusí se najít schůdnější řešení.

Podobně to funguje i s dobou splatnosti půjček. Jelikož se liší výše půjček (podle hodnoty vozidla), rozdílné jsou také termíny, do kdy je potřeba částku splatit. A kdyby bylo dobu splatnosti náhodou potřeba prodloužit, není problém. Vždy se dá rozumně domluvit, pokud má klient zájem.

Vozidlo stále používáte

Hlavní výhodou půjčky od Zastavuz je fakt, že vozidlo vám zůstává doma. Společnost nabízí dva modely půjček – tvz. Money & Store a Money & Drive. V prvním případě zůstává auto v úschově společnosti, avšak drtivá většina klientů využívá druhou možnost. Automobil zastaví, aby dostali půjčku, ale nadále ho využívají. I to je další důkaz, že se Zastavuz se dá rozumně domluvit.

About angelo

Leave a Reply