Domů / Dům a byt / Jídelní stoly

Jídelní stoly

Jídlo je svým způsobem slavnostní obřad a podle toho by měl vypadat i prostor, kde jsou pokrmy servírovány. Jídelní stůl je často jediným místem, kde se schází celá rodina, tak si s jejich výběrem dejte záležet.

Ať se podíváte na jakýkoliv jídelní stůl z naší nabídky, žádný nevypadá obyčejně. Všechny do jednoho jsou jedinečným uměleckým dílem, které bude určovat ráz celé kuchyně.

Minimalismus, průmyslový styl, baroko nebo raději přírodní vybavení kuchyně?

U nás najdete od každého z těchto tří oblíbených stylů něco. Masivní dřevěné stoly vás potěší překrásnou kresbou dřeva, industrial design ohromí kombinováním dřeva + kovu a minimalismus? Jednoduché linie, čisté barvy, žádné zbytečné zdobení. V nabídce máme i typicky barokní modely.

Vyberete si, ať už toužíte po čtvercovém, obdélníkovém nebo kulatém stolečku. Máme řešení pro dva i pro osm osob. V nabídce jsou dokonce i stoly vytvářené ručně.

Co je momentálně v kurzu?

Masiv, leštěný chrom, desky ze skla, světlý i tmavý nábytek. Nejdůležitější vždy je, aby stůl perfektně ladil se zbytkem místnosti. Masivní model tedy uplatníte v rustikálním interiéru, do světlých prostor si pořiďte bílý či dřevěný stůl. A tak by se dalo pokračovat…

Velmi zajímavým trendem poslední doby jsou také podélné jídelní stoly, u nichž strávníci nesedí proti sobě, nýbrž vedle sebe. Tyto stoly u nás najdete pro tři i čtyři osoby a jsou ideální například tehdy, máte-li z kuchyně překrásný výhled a chcete-li se při obědě dívat z okna.

Praktická stránka věci – změřte kuchyň

Rozměry máme u všech stolů detailně popsané, tak si nezapomeňte změřit kuchyň a počítejte i s prostorem na procházení. Některé modely jsou k dispozici ve vícero velikostech, je to u nich vždy uvedené.

Naše stoly jsou vhodné jak do jídelny, tak do kuchyně, restaurace i baru. Troufáme si říct, že každý kousek z naší nabídky je 100% originál a na nic podobného nikde jinde nenarazíte.

O angelo

Zanechte zprávu