Home / Nářadí / Kde koupit nástroje pro obrábění? Jedině ve WNT

Kde koupit nástroje pro obrábění? Jedině ve WNT

Desetiletou tradicí na tuzemském trhu se pyšní společnost WNT, která sídlí ve Velkém Meziříčí. Na vysoce konkurenčním poli s nástroji pro soustružení a obrábění obstojí jen ti nejsilnější predátoři, kteří nabídnou vysokou kvalitu nabízeného sortimentu a špičkové zpracování. Společnost WNT, která je součástí významné německé skupiny WNT, mezi tyto predátory patří. V letošním roce oslavuje první dekádu úspěšného podnikání a v následujících letech bude stále bojovat o přední postavení na trhu.

Pestré produktové portfolio společnosti WNT zahrnuje veškeré nástroje pro třískové obránění evropského původu, přičemž aktuální katalog zahrnuje na 45 tisíc nástrojů pro různé činnosti. U všech produktů jsou dostupné technické informace a tabulky řezných parametrů. Nespornou výhodou je, že nemusíte hledat kompromisy. Systém automatů s nástroji „WNT TOOL-O-MAT“ instalovaný ve Vaší společnosti předchází výpadkům ve výrobě.

Vrtání a závitování

Pakliže byste rádi nahlédli na sortiment této společnosti, potom byste neměli opomenout sekci s vrtáky, které uplatníte v mnoha oblastech. V internetovém obchodu můžete zakoupit HSS vrtáky různých průměrů, tvrdokovové vrtáky, vrtáky s vyměnitelnými destičkami, výstružníky a záhlubníky.

Bohatá nabídka internetového obchodu vás uspokojí i v okamžiku, kdy se věnujete soustružení či frézování závitů. A dále můžete svůj arzenál vybavit závitníky tvářecími a řezacími.

Technické a školicí centrum

V neposlední řadě vás potěší, že součástí společnosti WNT je moderní technické a školicí centrum. Servisní technici jsou pravidelně školení a zvyšují svou kvalifikaci. A rádi předají tyto odborné znalosti a zkušenosti i vám, respektive vašim zaměstnancům. Zvyšování odbornosti vašich pracovníků bude v případě zájmu probíhat přímo v technickém centu WNT ve Velkém Meziříčí.

About angelo

Leave a Reply