Home / Doporučujeme / Kde nejlépe pořídit stavební materiál, když chcete rekonstruovat byt v Praze?

Kde nejlépe pořídit stavební materiál, když chcete rekonstruovat byt v Praze?

Bydlíte ve starším bytě a plánujete důkladnou rekonstrukci? Přijde vám, že některé části bytu už mají nejlepší léta za sebou a chtěli byste zvednout prestiž svého bydlení a bydlet zase moderně? V rekonstruovaném bytě je to určitě mnohem komfortnější, a když se vše povede, tak je to i levnější. Jestli máte dost odvahy a zručnosti, můžete se do rekonstrukce pustit vlastními silami. V takovém případě budete potřebovat spolehlivého dodavatele stavebního materiálu. Kde hledat?

Zapomeňte na velké markety

První volbou, která napadne domácí kutily, jsou velké hobby markety, které inzerují, že mají vše. Je pravda, že v takových marketech najdete vše od stavebních materiálů až po zahrádkářské vybavení a dokonce se při nákupu i najíte v občerstvení. Problém ale poznáte až u kasy. I když tyto řetězce mají občas některý z materiálů za akční cenu, drtivá většina produktů má cenu naopak vysokou. Mnohem vyšší, než ve stavebninách. Nehledejte v marketech, ale najděte si spolehlivé stavebniny Praha.

Jak poznat kvalitní stavebniny?

Specializovaných prodejců stavebních materiálů je v Praze hled několik desítek. Jak poznat toho pravého? Špatnou volbou by byl výběr podle lokality. Nejbližší stavebniny nemusí být nejlevnější. Důležitá jsou jiná kritéria. Jaká?

  • Kvalita sortimentu
  • Komplexnost sortimentu
  • Znalosti v oboru
  • Odborné poradenství při výběru
  • Možnost dopravy

To nabízí na například pražské stavebniny HAMAX.

Důležité je odborné poradenství

Velmi důležité je odborné poradenství. Ve stavebninách pracují odborníci, kteří jsou neustále školeni ve všech stavebních odvětvích. Díky svým znalostem vám jsou schopni při výběru materiálů opravdu pomoci. Dokonce vám pomohou i s naplánováním celé rekonstrukce, což je jedním z nejtěžších kroků. Pokud byste chtěli inspiraci, jak se dá starší byt proměnit v moderní, podívejte se zde.

About angelo

Leave a Reply