Home / Energie / Jak ušetřit prostřednictvím Energetické kanceláře desítky procent na poplatcích za energie?

Jak ušetřit prostřednictvím Energetické kanceláře desítky procent na poplatcích za energie?

Naše služby poskytujeme zákazníkům déle než 10 let. Ročně s námi můžete ušetřit až 30 % nákladů na elektrickou energii, plyn a dodávky tepla.
Ušetřená procenta jsou na pohled vysoká, ale fakticky se nejedná o slevu. V případě, že nic nenamítáte a nehledáte výhodnou nabídku, samotnou dodávku energií přeplácíte.

Jak to tedy funguje?

Nejnižších cen a nejvýhodnějších podmínek dosahujeme formou poptávky. Do poptávky zadáme, že náš zákazník hledá nového dodavatele a čekáme, jaké nabídky od našich partnerů dostaneme. V jednání s dodavateli Vás tedy zastoupíme prostřednictvím naší Energetické kanceláře a pomůžeme Vám zorientovat se na trhu s těmito službami. Veškerou zátěž spojenou s jednáním o nových smlouvách a ukončení starých smluv za Vás převezmeme po Vašem souhlasu.

Jak se mohu k Vašim službám přihlásit?

Pokud budete mít o naši službu zájem, nebo se chcete na cokoliv zeptat, využijte telefonní číslo
+420 552 319 955 nebo kontaktní e-mail EK, který se dozvíte zde . Po dohodě za Vámi přijede kurýr, který Vám nabídne smlouvu k podepsání.

Za zařízení této poptávky od Vás nepožadujeme žádný poplatek. Všechny náklady hradí formou provize vítězný dodavatel, kterého si Vy vyberete. Celý proces přechodu k novému dodavateli trvá 2 až 3 měsíce a je zdarma!

Jakých energií se nabídka týká?

Nabízíme zastoupení a poradenství v oblasti energetiky. Zadáváme poptávky na nákup elektrického proudu, plynu, paliv. Nabízíme také poptávky kotlů a svítidel. Můžete se na nás obrátit, pokud chcete získat slevu do domácnosti, Vaší společnosti, organizace či sídla veřejné zprávy.
V těchto oblastech jsme zastoupili už více než 100 000 spokojených zákazníků.
 

About angelo

Leave a Reply