Home / Energie / Zjistěte, jak můžete snadno ušetřit desítky procent za energie

Zjistěte, jak můžete snadno ušetřit desítky procent za energie

Ušetřit vám pomůže Energetická kancelář. Specialista, který na trhu funguje již více než 10 let a dává klientům  možnost ušetřit až 30% za poplatky na energiích ročně. Mnoho lidí nezná své možnosti a neví, že existuje alternativa, díky které mohou  ušetřit.

Dodavatelé jsou pověstní tím, že nízké ceny na veřejnost nepropouštějí. Mnoho zákazníků neprotestuje a zkrátka zaplatí danou složenku. To jim nahrává a ceny nijak nesnižují. Ušetřit desítky procent může přitom celá řada domácností i firem. Pomáhá v tom tzv. veřejná soutěž dodavatelů. Ti se snaží získat nové zákazníky prostřednictvím  výhodných  podmínek a nízké ceny. Tato soutěž  je velmi podobná hledání nového tarifu u telefonního operátora.  Mobilní operátoři přitom ty nejlepší tarify  nabízí jen vybraným  klientům, například  zákazníkům s nevýhodnou dlouhodobou  smlouvou.

Chcete-li si vybrat nízké ceny sami, musíte se na trhu orientovat, vědět také, jak vyřešit administrativní zátěž. Spoustě lidí se do tohoto zdlouhavého procesu nechce a mlčky trpí vysoké náklady  na energie. Proto existuje například Energetická kancelář. Chcete-li se stát zákazníkem  a ušetřit desítky procent za energie, není nic jednoduššího, než zavolat na tel: +420 552 319 955 nebo napsat na email  info@ek.cz.

Firma za vás zařídí veškeré potřebné  úkony. Celý proces trvá zpravidla 2- 3 měsíce. Vy za tuto službu neplatíte nic, provizi hradí dodavatel. Už tímto krokem  šetříte několik stovek korun z rodinného rozpočtu.  Díky Energetické kanceláři ušetříte také na  cenách  paliv, provádí  montáže kotlů i svítidel. Slevu mohou získat domácnost, firmy i veřejná správa či organizace.  Stát se zákazníkem  je tak snadné.

About angelo

Leave a Reply