Domů / Doporučujeme / Glassor a všechny možné tvary vánoc

Glassor a všechny možné tvary vánoc

Vánoce mají své tvary a ty nám ukazují především vánoční dekorace. Může se jednat o velmi jednoduché tvary, jako je koule, ale také o složité figurky a předměty, či další zpestření na stromeček, na stůl, ale takéna jakékoli místo, které si chcete vyzdobit. S jakými dekoracemi můžete vskutku překvapit? Inspirací nám budiž oblíbený web Glassor.cz, na němž se můžete zastavit již teď a pořídit si výhodně české vánoční ozdoby.

Zazvoňte zvonečkem

Vánoční zvoneček se pro vás může stát funkční dekorací, jinak řečeno, můžete na něj zazvonit v nejočekávanější chvíli, tedy při dávání dárků a zároveň může být krásnou ozdobou na stromečku.

Co by nemělo chybět na stole?

Na vánočním stole se krásně vyjímají různé vánoční dekorace na stůl v zeleném, tedy třeba vazby z jehličí či různé další přírodní prvky. Takový adventní věnec se již stal v podstatě nutnou vánoční dekorací na stůl, dá se ovšem i pověsit na dveře nebo na okno. Dalšími vhodnými ozdobami jsou zdobené ubrusy a ubrousky, vázy a mísy, květinové vazby nebo jiné dekorativní předměty.

Co dát letos na stromeček?

Naplánujte si výzdobu stromečku už teď. Nemusí se zdaleka jednat pouze o klasické vánoční koule, dnes se fantazii meze nekladou. Na stránkách glassor.cz můžete nalézt také vánoční hvězdy na stromeček nebo třeba pestré vánoční figurky. Vánoční hvězda na stromeček, podobně jako vánoční špice, dokončuje celé dílo a je to dominantní prvek, jehož výběr byste měli velice pečlivě promyslet.

Moderní ozdoby

Když budete uvažovat moderně a budete chtít překvapit, šokovat nebo prostě jen potěšit, můžete si na zmiňovaných stránkách zvolit vánoční ozdoby se jménem. Klidně je mohou zdobit přímo jména rodinných členů, nebo třeba pracovního kolektivu. Dobrou volbou jsou rovněž skleněné vánoční ozdoby, sety, působící v podstatě jako ledové dekorativní prvky. Sklo k moderním Vánocům patří a platí to stále více.

O angelo

Zanechte zprávu