Domů / Doporučujeme / Kvalitní zahradní párty stany a lehátka na t-zbozi.cz

Kvalitní zahradní párty stany a lehátka na t-zbozi.cz

Pevné zahradní párty stany skvěle poslouží při rodinných grilovacích akcích stejně jako majiteli kaváren a restauračním komplexům, mají o ně velký zájem i pořadatelé slavnostních akcí. Zahradní párty stany využijete nejen v teplé sezóně: ​​moderní konstrukce odolávají vysokému zatížení způsobené větrem a sněhem, navíc umožňují instalaci zařízení a topných systémů. V internetovém obchodě t-zbozi.cz se nabízejí stany vyrobené v souladu s požadavky na technickou a požární bezpečnost. Jednoduchá obsluha, spolehlivost a trvanlivost nosné konstrukce jsou z velké části určeny použitými materiály: hustotou PVC potahů, kvalitou švů, vlastnostmi rámu.

Bez pohodlných zahradních lehátek si neodpočinete

Ano, bez pohodlných zahradních lehátek požitek z nic nedělání nebude tak velký. Kde jinde si užít příjemný relax s pěknou knihou než na vlastní zahradě v pevném a pohodlné zahradním lehátku. Výběr materiálů zahradního nábytku je velký – proutí, plast, dřevo, železo a kovaný nábytek. Koncept kvality je pro každého jiný (někdo preferuje dřevo a někdo plast). Nabízíme stručný přehled zahradního nábytku z některých materiálů.

Dřevěné zahradní lehátka:

  • ekologicky čisté
  • dlouho budou sloužit – za předpokladu, že se o ně postaráte
  • různé provedení

Kvalitní plastový zahradní nábytek:

  • jasné barvy
  • jsou levné
  • nepotřebují zvláštní péči
  • nesčetné možnosti použití

Oblíbenost ratanových a zahradních lehátek stoupá

Dobré vlastnosti tkaného zahradního nábytku jsou stejné jako u dřevěného nábytku. Navíc vytvářejí pohodu. Většinou se v zahradě používá zahradní nábytek vyrobený z ratanu, umělých vláken a bambusových vín. Krása však má neviditelné vady:

–    pokud jsou dlouhou dobu na slunci, ztmavnou

–   pokud v dešti (sníh), pak se tvoří plíseň

Jak si správně vybrat zahradní lehátko!

O angelo

Zanechte zprávu