Domů / Doporučujeme / Elegantním zahradním domkem vyřešíte potřebné bydlení na zahradě

Elegantním zahradním domkem vyřešíte potřebné bydlení na zahradě

Prostorné zahradní domky Herold splňují nejnáročnější přání zahrádkářů, kteří chtějí na svém oblíbeném políčku se zeleninou, květenou a ovocnými stromy trávit více času než pouhé odpoledne po práci či víkendy. Možnost přespání je na zahrádkách zalitých sluncem nebo pod vycházejícími hvězdami luxusem, který je díky jednoduše smontovatelným, dřevěným a levným domkům přijatelný pro každého.

Dřevěné chatky se vyrábějí v prostorných i úsporných variantách různých tvarů

Ať už si vyberete chatičku s verandou, obdélníkového či čtvercového půdorysu, s rovnou, sedlovou, nebo oblou střechou, budete mít jistotu elegantní zahradní chatky, která vás uchrání před deštěm, prudkým poledním žárem, a ještě vám poskytne příjemné útočiště v noci. Dřevěné chatky mají velkorysá okna, díky nimž uvnitř bude přes den příjemné světlo a v noci se se zataženými závěsy bude spát jak na zámku.

Zahradní domky Herold slouží jako kůlny na nářadí, dětské bunkry i luxusní chatky

Zahradní domky Herold se vyrábějí ve více variantách. Dají se tak použít jako zábavní prvky pro rozdováděné děti, jež si zde mohou utvořit vlastní bunkr anebo soukromou chatku, kde se dá i přespat. Domky v menším provedení ideálně slouží jako přístřešky na zahradní náčiní a dílenské nářadí. Luxusní varianty jsou účelné jako klasické odpočinkové chatky. Proto se cenové rozpětí prodávaných domků Herold pohybuje mezi několika desítkami tisíc korun. Ovšem, pokud máte pozemek a seženete si dřevěnou chatu za 100 až 200 000 korun na stránkách https://www.domky-herold.cz/, můžete bydlet již tuto sezonu. Kvalitní severské dřevo a další přírodní materiály jsou zárukou příjemného bydlení od jara do podzimu. Na zahradní domky Herold se poskytuje pětiletá záruka a většina z nich je k zákazníkům dopravena zdarma.

O angelo

Zanechte zprávu