Home / Doporučujeme / Sužuje vás stres? Zbavte se jej ve vlastní vířivce!

Sužuje vás stres? Zbavte se jej ve vlastní vířivce!

Rádi byste si užívali luxusu vlastní vířivky, ale obáváte se, že na ni jednoduše nemáte? Nebojte, máte. Pořiďte si americkou vířivku Softub.

Především v zimních měsících, v mrazech obzvláště má taková koupel ve vířivce nezaměnitelné kouzlo. Podepisuje se na něm především kontrast mezi venkovní teplotou a teplotou vody. Voda ve vířivce krásně kouří a nám je v ní tak příjemně, že z ní vůbec nechceme vylézt. Proti stresu snad nejlepší terapie vůbec. A nejenom v zimě!

Průlomová technologie

Mobilní vířivky, venkovní vířivky stejně jako vířivé vany a vířivé bazény tu jsou jen pro naše pohodlí. Abychom si v nich odpočinuli a nabrali nových sil. Právě proto chodíme do wellness center. Jedna věc nám v těchto zařízeních nejde moc pod vousy. Když si k nám do vířivky vleze cizí člověk. To se často zvedneme a jdeme si užívat o dům dál. Nebo taky nikam. Tomu už je konec. Vířivku teď můžete mít doma. Konkrétně americkou vířivku Softub, která je svou technologií průlomovým výrobkem, jenž na českém trhu nemá obdoby.

Výjimečná konstrukce

Vířivka je výjimečná především svou konstrukcí. Ta je vyrobena ze speciální tzv. PolyBond pěny, jež jí propůjčuje vlastnosti, o kterých si jiné druhy vířivek včetně klasických mohou jen nechat zdát. PolyBond pěna je v první řadě měkká, což má za následek maximální pohodlí. Malí, velcí, štíhlí i plnoštíhlí tak bez problémů naleznou pozici, ve které během vteřiny zapomenou na dění okolo sebe. Stres a napětí zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Snadná manipulace

PolyBond pěna je také velmi lehká a taková je i samotná vířivka. Střední model nepřesahuje 30 kg. To usnadňuje nejen její manipulaci z místa na místo, ale i samotnou dopravu a instalaci. Rozhodně se vyhnete náročným stavebním úpravám terénu, bez kterých se většinou neobejdete při pořízení klasické vířivky.

Vlastní vířivka nejen na zahradu. Vyzkoušejte také tip od nás: Vířivky Villeroy & Boch

Levný provoz

Od pořízení klasické vířivé vany nejednoho uživatele spolu s vysokou pořizovací cenou odradily i vysoké náklady za energie. Tyto obavy ale u amerických vířivek nejsou na místě. Jejich vysoká izolační schopnost umožňuje ohřev vody pouze ztrátovým teplem motoru! Průměrné měsíční náklady se tak pohybují okolo tří set korun, což je rozhodně méně, než kolik byste dali za několik návštěv wellness centra.

Vířivka do interiéru i exteriéru

Tímto seznam předností vířivek Softub ale nekončí. Víte, že Softub je nejtišším whirpoolem na trhu? Sousedé tedy při vašem nočním koupání budou moci v klidu spát. A kam vířivku umístit? Prakticky kamkoliv, tudíž jak do interiéru, tak do exteriéru, tedy na balkon, terasu, ale i do volného prostoru na zahradě. Pokud ji doplníte o moderní ratanové obložení, stane se vkusným designovým doplňkem vaší zahrady.

A nejlepší zpráva na závěr. Na zimu svou oblíbenou vířivku nemusíte ukládat do garáže. Naopak, právě zimní koupele, jak jsme již zmínili, bývají nejlepší. A nebojte se, že vám tělo mobilní vířivky zničí počasí. Speciální technologie LeatherTex, ze které je vyroben vnější plášť vířivky, tomu zabrání.

About angelo

Leave a Reply