Domů / Nezařazené / Úklidový stroj na podlahy, který odstraní až 99,8 % nečistot – Kaivac OmniFlex

Úklidový stroj na podlahy, který odstraní až 99,8 % nečistot – Kaivac OmniFlex

Pokud se právě chystáte koupit úklidový stroj na podlahy a vaší prioritou je cena a výkon, máme tu pro vás jeden tip. Jedná se o americký stroj OmniFlex AutoVac pro profesionální použití s extrémní silou sání a zcela unikátními vlastnostmi, který dokáže bez použití chemických čisticích prostředků odstranit až 99,8 % nečistot. Nevěříte? Čtěte dál.

Kvalita stroje doložena ATP testem

Podle úklidové firmy de Wolf GROUP, která dováží z Ameriky úklidové stroje Kaivac a distribuuje v České a Slovenské republice, dokáže konkrétně typ OmniFlex AutoVac, ale i jiné, odstranit téměř 100 % všech nečistot. Důkazem je několik odborných testů, které prováděli američtí vědci, ale také řada patentů, které firma Kaivac vlastní. Důkaz doložila také úklidová firma de Wolf GROUP, která provedla svůj vlastní bioluminiscenční test. Podívejte se na video níže a přečtěte si také doprovodný článek.

Video: Změřili jsme pomocí ATP testu čistotu podlahy aneb MOP VS. ÚKLIDOVÝ STROJ, který popisuje, jak byl test prováděn.

 

Co umí podlahový stroj OmniFlex™ AutoVac

OmniFlex™ AutoVac je ručně vedený úklidový stroj na podlahy určen pro každodenní čištění hal, skladů, tělocvičen, chodeb, škol, nemocnic, kuchyní, jídelen, stadionů, toalet apod. Je to neuvěřitelné, ale můžete s ním vysávat také vodu se solí nebo dokonce bahno. Hodí se tak do nepříznivých zimních podmínek, když potřebujete vysát vstupní halu, kde se hromadí nečistoty z roztátého sněhu. Stroj je lehký a jednoduchý pro obsluhu. Můžete ho rozložit na několik částí a jednoduše ho přepravovat i v menším autě. Obsluhovat ho dokáže každý.

Úklidový stroj OmniFlex™ AutoVac je nabízen ve dvou verzích, a to s možností připojení do elektrické sítě pomocí kabelu, nebo bez kabelu s baterií. Výhodou je, že můžete mít obě verze najednou, přičemž stačí, zcela uživatelsky bez nutnosti odborného zásahu, jen vyměnit hlavu s motorem.

Cena vs vlastnosti úklidového stroje

Cena, za kterou si můžete pořídit tento úklidový stroj se pohybuje v rozmezí od 30.000 Kč bez DPH za kabelovou verzi až do 68.000 Kč bez DPH za bateriovou verzi. Za tuto cenu dostanete profesionální podlahový stroj, který:

  • má vysoce výkonný motor pro průmyslové vysávání
  • odstraní až 99,8 % všech nečistot
  • vytírá podlahy mikrovláknovým hadrem
  • vyčistí, ale i vysuší podlahu zcela dosucha
  • je ekologický, protože mu pro čištění podlah stačí čistá voda

Více informací o tomto úklidovém stroji se dočtete v článku OmniFlex™ AutoVac – mycí stroj na čištění tvrdých podlah nebo přímo v detailu produktu na e-shopu společnosti de Wolf GROUP – OmniFlex™ AutoVac – podlahový mycí stroj (bateriový a kabelový).

 

O angelo

Zanechte zprávu