Domů / Doporučujeme / Pachové ohradníky

Pachové ohradníky

Nikdo nestojí mít v autě nezvaného návštěvníka. Už jste možná slyšeli o tom, jakou škodu může udělat kuna v zaparkovaném voze. Nic jí není na překážku a s chutí se pustí klidně i do izolace, hadiček a kabelů elektroinstalace, brzdového nebo chladicího systému. Kuně to více sluší ve volné přírodě v lese než v prostoru motoru vašeho automobilu. Jak se ale vybavit na boj proti kunám, aby si příště rozmyslely ohryzávat vybavení vozidla?

Jak se zabavit kuny v autě

Kuna je v České republice chráněná, musíme proto zapomenout na její chytání do pastí. Abychom jí zabránili v nekalé činnosti, nesmíme ji nijak ohrozit na životě. I tak existují další možnosti, které si s kunou poradí. Kuna v autě? Vyzkoušejte ověřené tipy, jak se jí zbavit. Toto milé zvířátko s hezkým pohledem nesnáší lidské vlasy nebo psí chlupy. Metoda je to ekologická a poměrně velmi levná a dostupná. Lidí a psů se kuna totiž docela bojí a nebude riskovat, že by se s nimi někde osobně potkala. Proto, až se příště budete doma stříhat, uschovejte si ustřižené vlasy a nastražte je do místa v autě, kde by se kuna mohla nejčastěji pohybovat.

Pachové ohradníky kunu bezpečně zaženou

Další možností je využít některý z průmyslově vyráběných pachových ohradníků – například Antifer. Jedná se o spolehlivou ochranu proti nezvaným hostům vaší garáže. Obsahuje hned několik druhů pachů, které kunám příliš nevoní. Jedná se hlavně o nízké mastné kyseliny bez přítomnosti toxických látek. Použití pachového ohradníku Antifer je jednoduché. Stačí aplikovat přípravek na nasákavou látku a uložit ji tam, kde předpokládáme, že se kuna bude vyskytovat. Antifer se nesmí používat přímo na motor nebo jiné části vašeho vozidla. Pachový ohradník vydrží fungovat po dobu asi 4 týdnů. Zajímá-li vás tento výrobek, podívejte se na http://www.antifer.cz/antiprase/eshop/18-1-KRTCI-HLODAVCI-A-KUNY, kde najdete podrobné informace.

O angelo

Zanechte zprávu