Home / Nezařazené / Lakovací a stříkací kabina do průmyslových provozů

Lakovací a stříkací kabina do průmyslových provozů

Vlastníte-li moderní lakovnu na profesionální úrovni, jistě dbáte na výběr kvalitních lakovacích mechanismů a na novodobém technickém zázemí. Pakliže tím nedisponujete, popřípadě uvažujete o nákupu nových boxů, přijde vám vhod určitě vybavení lakoven a podobných zařízení, které v hojném zastoupení předkládá společnost Naver Brno.

Profesionální subjekt s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru působící na trhu od roku 1994. Firma dodávající pouze inovované a prověřené stroje od dodavatelů, jako je WALTER MASCHINERI s.r.o., BONATRANS GROUP a.s. a dalších.

Produkty pro moderně zařízené lakovny

Projevíte-li zájem o propracované vybavení vašich komerčních lakoven, máte záruku plnohodnotné spolupráce od A až do Z. Respektive od prvopočátečního návrhu, odborného poradenství, až po vyřizování důležité administrace a výslednou montáž.

Naver, s.r.o. je specialistou, který vám nabízí kvalitní a provozně nenáročné boxy mnoha podob.

· Odsávací box

· Vstupní a výstupní agregát

· Stříkací kabina

· Míchací box

Pestré portfolio uspokojí každého s individuálními požadavky. Zhotovená lakovací kabina bude tvořena vždy s důrazem na výslednou kvalitu, o což se do určité míry stará také volba bohatého příslušenství.

Vybavení lakoven od firmy Naver Brno

Chcete-li svoji práci dělat precizně se všemi potřebnými náležitostmi a dokonalou finální podobou, zaměřte se na produktové portfolio uvedeného specialisty. Ten kromě prodeje, dodávky a příslušného servisu zajistí i výměny filtrů, včetně jejich ekologické likvidace.

Lakovací a stříkací kabiny se pro vás stanou daleko dostupnějším sortimentem i kvůli předkládaným variantám financování. Proč se trápit se starou a trouchnivějící technikou, když trh okupuje špičková společnost Naver Brno se speciálními boxy, přípravnými pracovišti a průmyslovými lakovacími kabinami?

About angelo

Leave a Reply