Home / Pro kutily / Manipulační technika

Manipulační technika

V dnešním světě jednadvacátého století, kdy téměř všichni výrobci rozšiřují výrobu a tím pádem také provoz a skladovací prostory, je existence manipulační techniky naprosto nezbytnou záležitostí. Sklady a provozy jsou místo, kde je denní rutinou manipulace s těžkými materiály, bednami a jinými předměty. Práce v těchto podmínkách není zrovna jednoduchá a zaměstnanci se tudíž neobejdou bez odpovídající techniky. Společnost s ručením omezeným Semat HB je už od roku 1990 prodejcem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky a na tyto zařízení poskytuje také odborný servis.

Široký sortiment manipulačních vozíků

Společnost Semat HB je prodejcem širokého sortimentu manipulačních vozíků. V jeho nabídce tak naleznete vozíky vysokozdvižné, paletové, ruční a mnohé další. Paletové vozíky jsou nepostradatelným pomocníkem při manipulaci s materiálem a stávají se zcela neopomenutelným zařízením při nakládce a vykládce zboží. V nabídce společnosti naleznete i paletový vozík bazar, který je levnější než nové zařízení, avšak o nic méně výkonný. Ve své podstatě rozlišujeme dva typy paletových vozíků, a to elektrické paletové vozíky a ruční paletové vozíky.

Ruční paletové vozíky jsou vozíky s jednoduchou konstrukcí, které slouží k jednoduché manipulaci s materiálem. Své uplatnění naleznou téměř ve všech skladech a všimnout jsme si jich mohli i v obchodních řetězcích, kde skvěle posloužil při dobalování zboží. Manipulace s ručním paletovým vozíkem je nenáročná a tuto činnost zvládnou i osoby s menší fyzickou zdatností.

Elektrické paletové vozíky se budou skvěle hodit do prostor se zpevněným povrchem a usnadní práci i s těžšími břemeny. Elektrické paletové vozíky výrazně ulehčují práci personálu a urychlují jeho práci. Byť jsou elektrické vozíky větší a robustnější, než vozíky paletové, budou se hodit i do malých skladů, kde se stanou nepostradatelnými pomocníky.

Ke kvalitní manipulační technice nabízí společnost Semat HB i servis a technickou kontrolu.

About angelo

Leave a Reply