Domů / Dům a byt / Montované haly s širokým užitím

Montované haly s širokým užitím

Mnoho firem potřebuje ke své činnosti zastřešené prostory pro skladování materiálů, surovin, nebo pro zastřešení techniky či jiného vybavení. Nechcete-li se v této oblasti zabývat náročnou výstavbou, vsaďte na montované haly. Volba tohoto řešení sebou přináší hned několik podstatných kladů, s nimiž vás seznámíme v následujících řádcích. Nutné je však zdůraznit, že s prvotřídním výsledkem se pojí i volba správného dodavatele.

Specialista na montované haly

Toužíte-li po profesionálním přístupu, odbornosti a letitých zkušenostech, budou to montované haly od společnosti POLAK CZ s.r.o. Její historický vývoj započal již v roce 1991 s výrobním programem pro konstrukční a vzduchotechnické prvky. Postupem času došlo k rozšiřování provozu, do něhož se o osm let později zařadily i lehké haly.

Moderní materiály, inovativní řešení a novodobé technologie vyzvedly uvedeného výrobce mezi naprostou špičku ve svém oboru.

K čemu slouží montované haly?

Upotřebení je skutečně široké. Kromě klasických průmyslových provozů jsou to samozřejmě nejrůznější sklady pro uschování potřebného zboží či manipulační techniky. Výjimkou nejsou kupříkladu zemědělské haly, jízdárny pro koně, sportovní haly, hangáry pro letadla a mnohé další.

Užití je velice široké a to především díky prezentované variabilitě, jak z pohledu technické konstrukce, tak celkových rozměrů.

Montované haly a jejich výhody

Nyní vám přinášíme několik nezpochybnitelných faktorů, jež rychle rozhodnou o vašem nákupu montované haly.

· Nízké pořizovací a následně i provozní náklady

· Není třeba připravovat jakékoliv betonové základy

· Dlouhá životnost hal

· Montáž a demontáž jsou realizovány v krátkém časovém úseku

· Možnost praktického a snadného rozšíření

Montované haly jsou svým způsobem dosti univerzálním typem zastřešení, které využije naprosto každý, kdo hledá něco obdobného. Ve spolupráci se společností POLAK CZ s.r.o. však získáte navíc i osobní přístup, z něhož vznikají montované haly na klíč tvořené dle konkrétního přání zákazníka.

Součástí těchto konstrukčních celků je i spousta dalšího příslušenství v podobě odvětrání, osvětlení, zateplení a jiných prvků. Co si nadiktuje zájemce, to bude splněno s přihlédnutím k té nejvyšší kvalitě zpracování.

Neváhejte a oslovte odborníky ve společnosti POLAK CZ s.r.o., kteří vám poskytnou komplexní poradenství. Vyplňte poptávkový formulář a udělejte první krok k vašemu projektu. Stránky společnosti najdete na www.haly-polak.cz.

O angelo

Zanechte zprávu