Home / Dům a byt / Nenechte si ničit záda nekvalitním kancelářským křeslem

Nenechte si ničit záda nekvalitním kancelářským křeslem

kancelarska-zidle-exeter-net-cervena-originalTrávíte mnoho času sezením u počítače, či za kancelářským stolem? V tom případě jistě víte, jak je důležité mít k tomuto účelu opravdu kvalitní křeslo do kanceláře. Jste si ale jisti, že ho opravdu máte? Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď. Pokud se vracíte z práce s bolestmi zad, měli byste uvažovat o investici do skutečně kvalitního kancelářského křesla. To by mělo splňovat několik požadavků.

V první řadě by křeslo do kanceláře mělo být anatomicky tvarované a to, co se sedáku u opěradla týká. Kromě anatomického tvaru je také velmi důležitá dostatečná šířka a pohodlnost. Kancelářská křesla si většinou můžete různě polohovat, což také pomáhá k pohodlnému sezení. Velmi důležitým prvkem měla být také nastavitelná výška, která je velmi důležitá pro držení celého těla. Samozřejmostí by měli být područky, které jsou také nastavitelné. To Vám pomůže předcházet bolestí krční páteře a paží. Možnost otáčení o 360° je také velmi důležitou vlastností křesla. A pokud má i odpružení pro tlumení nárazu při dosedu, je to ještě bonus navíc. Chcete si ušetřit únavu a bolest a takové křeslo do kanceláře si pořídit? V tom případě jsme tu právě pro Vás.

Mnoho výhod pro naše zákazníky

Přinášíme Vám velmi širokou nabídku kancelářských židlí a křesel, i ostatního vybavení. Zajímá Vás, s jakými výhodami se u nás setkáte?

– Široký výběr

– Doprava zdarma

– Záruka 7 let

– Zboží skladem – rychlé dodání

– Skvělé ceny

 

Abychom naše zboží udělali ještě dostupnější, často pro Vás připravujeme nejrůznější slevové akce, jako 1+1 a další. Můžete si být jisti, že kvalita nemusí být vždy otázkou vysoké ceny.

Ulevte svým zádům i celému tělu a dopřejte si příjemné sezení po celý den. Když budete moci pohodlně sedět, uvidíte, že se zlepší i Vaše pracovní výkony.

 

About angelo

Leave a Reply