Domů / Dům a byt / PEMIT v oblasti elektro působí již dvacet let

PEMIT v oblasti elektro působí již dvacet let

Společnost PEMIT, s.r.o. se pyšní pestrým portfoliem služeb. Působí v mnoha segmentech, a to konkrétně v oblasti elektro, měření a regulace a meteorologie. Stěžejní jsou elektro služby, v jejichž rámci firma zprostředkovává návrh a instalaci silového přívodu k motoru, kompletaci silového rozvaděče, rekonstrukci osvětlení a instalaci frekvenčního měniče. Nicméně PEMIT se vyjímá také v ostatních oborech svého působení.

Pakliže hledáte služby z kategorie měření a regulace, můžete si objednat měření a regulaci hladin v nádržích, parokondenzátního systému, fakturační měření spotřeby tepla, plynu, vzduchu, páry i kapalin. V neposlední řadě se společnost orientuje na zavedení pneumatické regulace, rozvodů a ovládání. Hledáte-li specialistu na meteorologii, respektive na kalibraci měřidel, opět se vám firma PEMIT neobrátí zády.

Firma PEMIT zajišťuje komplexní servis na zařízení Emerson Process Management, přičemž je současně smluvním partnerem této společnosti. V její kompetenci je dále dodávání zařízení na klíč, opravy a repase.

Náhled do historie společnosti PEMIT

Historie firmy PEMIT, s.r.o. se začala psát v roce 1995, kdy seznam zaměstnanců se skládal pouze z pěti lidí. V současné době zde pracuje šedesát zaměstnanců. O kvalitách této společnosti vás přesvědčí důležité milníky, které bezpochyby stojí za zmínku.

Tři roky po založení – v roce 1998 – firma vzala na svá bedra kompletní údržbu MaR ve společnosti Smurfit Kappa a částečnou údržbu MaR ve firmě Heinzel Pulp Biocel. Chloubou je také významný certifikát ISO 9001 a akreditace ČIA, kterou získala meteorologická laboratoř.

V roce 2006 se PEMIT přestěhoval do nového sídla, neboť se počet zaměstnanců zvyšoval a byly kladeny vyšší nároky na prostory. V roce 2008 se PEMIT stal výhradním obchodním zástupcem Brook Instrument na českém a slovenském trhu.

O angelo

Zanechte zprávu