Home / Nářadí / TECHSEAL s.r.o. nabízí prvotřídní průmyslová těsnění

TECHSEAL s.r.o. nabízí prvotřídní průmyslová těsnění

Důležitou roli v průmyslovém segmentu mají průmyslová těsnění, která zamezují pronikání tekutin mezerami mezi jednotlivými díly. Těsnění je nepostradatelnou součástí drtivé většiny strojů. Na kvalitu jsou kladeny vysoké nároky, neboť tato průmyslová součástka je při provozu stroje příliš zatěžována. Stejně jako se opotřebovávají všechny součástky, ani těsnění nezůstává pozadu. Pro zajištění plynulého chodu byste měli mít dostatečnou zásobu kvalitního těsnění, aby mohla být výměna provedena okamžitě po zjištění závady.

Pakliže hledáte spolehlivého dodavatele průmyslového těsnění, dovolujeme si vám představit společnost TECHSEAL s.r.o., která má přední postavení na českém trhu s průmyslovým těsněním.

TECHSEAL s.r.o. – specialista na průmyslová těsnění

Společnost TECHSEAL s.r.o. byla založena již v roce 2006. Pracovní tým tvoří zkušení odborníci, jež mají dlouholetou praxi v technické oblasti. Firma se specializuje na výrobu a prodej obsáhlého sortimentu technického charakteru. Provozuje kamennou prodejnu v Praze a přehledný internetový obchod www.techseal.cz, kde najdete kompletní produktové portfolio.

Náhled do produktového portfolia

Pestrá nabídka zahrnuje kvalitní ložiska, jež jsou k dostání v různých provedeních – kuličková, kluzná, jehlová, soudečková, kuželníková a další. Ložiska se liší svými průměry a rozměry. Dále pozornost upoutá kategorie s průmyslovými a automobilovými řemeny. Velmi populárním produktem je gufero neboli pryžové průmyslové těsnění hřídelí a ložisek. Nesmíme opomenout ani prvotřídní lepidla Loctite od Henkelu, která pomohou vždy a všude.

Internetový obchod vás nadchne nejen pestrou škálou sortimentu, ale i příjemnými cenami. Jako jeden z mála e-shopů z průmyslového odvětví nabízí perfektní poměr cena / výkon.

About angelo

Leave a Reply