Home / Doporučujeme / Překvapivé dárky pro manžela i milence

Překvapivé dárky pro manžela i milence

Lámete si hlavu s dárkem pro manžela, milence nebo jiného muže, který je blízký vašemu srdci? Na stránkách darbox.cz najdete vskutku nápadité dárkové bedny, které udělají nepochybně velkou radost. Jsou chlapské a stylové, a co se ukrývá uvnitř, to může být napínavým tajemstvím.

Jak se dostat dovnitř?

Řekněme si trochu více o takových originálních dárcích. Dárkové bedýnky s páčidlem ocení mužové proto, že je bude bavit již samotné otvírání. Nebude to tak snadné a bude třeba i trochu té síly, ovšem ten skvělý pocit při vytahování hřebíčků ze dřeva a páčení, spojené s příjemným vrzáním, bude nedocenitelný.

Přítel bude rád

Dárkové bedny pro přítele jsou první z možností. Můžou obsahovat skutečné lahůdky, a to jak pití, tak také jídlo či další záležitosti pro muže. Tak překvapte svého přítele a udělejte mu tu největší radost, nasyťte ho a dejte mu jeho oblíbené nápoje, kterých se napije dosytnosti.

Výročí

Rovněž dárkové bedny k výročí mají své neobvyklé kouzlo a můžete je dát jak manželovi, tak třeba svému milenci. Anebo je darujte jinému páru a učiňte mu dvojnásobnou radost.

Pro dědu

I váš děda bude doslova nadšený a natěšený jako malé dítě, když spatří bedýnku s páčidlem, v níž může být v podstatě cokoliv. Dárkové bedny pro dědu můžou obsahovat například chutné víno, nebo zdravou stravu, rovněž se může jednat o pomůcky pro každodenní činnosti.

K narozeninám a svátkům

Dále můžete na stránkách darbox.cz najít dárkové bedny k narozeninám, ale také k dalším významným výročím nebo svátkům. Započtěme si zde i vánoční dárkové bedny. Klidně to může být pivní dárek, nebo se může jednat o dárkové koše plné dobrot. A co vše vlastně v těchto kouzelných bedýnkách najdete?

  • Pivo
  • Víno
  • Paštiky a pomazánky
  • Masa
  • Destiláty a tvrdší alkohol
  • Zdravá výživa
  • Sportovní výživa

About angelo

Leave a Reply