Home / Doporučujeme / Jezte také očima! Servírujte na skleněné talíře, mísy a podnosy

Jezte také očima! Servírujte na skleněné talíře, mísy a podnosy

Cítit se lépe a zdravěji? Kdo by nechtěl! Chtělo by to asi změnu jídelníčku. Dobře to víte, ale není to tak jednoduché, viďte! Máte před sebou však roční období, které ke změně stravovacích návyků přímo nabízí. Není třeba vzdát se hned všech oblíbených (více či méně nezdravých) pochoutek, bez kterých si svůj život neumíte vůbec představit. Stačí, když ty nezdravé omezíte a zkusíte se začít stravovat vyváženě. A dáte-li na známou pravdu, že jíme také očima, pak vám určitě přijdou vhod skleněné talíře sady, skleněné mísy na ovoce a servírovací podnosy skleněné. Ovocné a zeleninové pokrmy (například zeleninové polévky, či přímo syrovou zeleninu a ovoce na ně krásně naservírujete a ještě předtím, než začnete jídlo vychutnávat svými chuťovými pohárky, polaskáte se jím nejprve očima. Po pár dnech uvidíte ten rozdíl. Kila nehlídejte. Spíše si všímejte, že vám v pase začínají být volné kalhoty a sukně, že se začínáte cítit mnohem lépe. A to je to pravé vítězství.

Zdravá a bohatá snídaně – základ úspěšného hubnutí

Součástí zdravé snídaně by určitě mělo být ovoce – například banán, jablko, pomeranč … Tělu prospějete i ovesnými vločkami povařenými v mléku a dochucenými troškou medu, kakaem, kokosem, rozinkami, brusinkami a ořechy. To vše krásně servírované na skleněném podnosu a ve skleněném talíři.

Obklopte se skleněnými dekoracemi

Redukci váhy a lepší pocit sami ze sebe docílíte také tím, že se obklopíte příjemnými lidmi, hezkým prostředím a zajímavými dekoracemi. Právě skleněné dekorace patří k těm nejzajímavějším. Skleněnou dekorační mísu tak můžete použít nejen k dekoračním účelům, ale třeba jako skleněnou mísu na salát. Představivosti se meze nekladou. Určitě si hravě poradíte i s velkou skleněnou mísou, kterou zakoupíte v e-shopu sklenene-talire.cz.

About angelo

Leave a Reply