Home / Doporučujeme / Pronájem stavebních strojů má pro firmu řadu benefitů. Znáte je?

Pronájem stavebních strojů má pro firmu řadu benefitů. Znáte je?

Pokud vlastníte nebo zakládáte stavební firmu, nemusíte si stroje nutně kupovat. Stačí si je pronajmout. Ušetří to nejen vaše peníze za provozní náklady, ale i zvýší efektivitu práce díky modernějším technologiím.

Koupě vs pronájem stavební techniky

Koupě stavebního stroje se vyplatí jen tehdy, pokud jste si jisti, že stroj využijete opravdu na každé zakázce a máte vyškolený personál a prostředky na jeho přepravu. V opačném případě bude mnohem moudřejší si jej půjčit u spolehlivé firmy, která vše potřebné vyřeší za vás.

Při pronájmu stavebních strojů nebudete muset platit za údržbu, za pojištění ani za náhradní díly.  Za rozumnou cenu si půjčíte jen stroje, které skutečně na danou zakázku potřebujete a po dokončení práce je zase vrátíte. Nebudete je tak muset nikde skladovat, čímž opět výrazně snížíte výdaje firmy.

Co pronájem řeší za vás?

S objednáním nové stavební techniky se pojí často dlouhé čekací lhůty, které mohou trvat týdny i měsíce. Při půjčení dostanete stroj zpravidla tentýž den. Tím se sníží počáteční náklady a budete moct přijímat i více zakázek, protože nebudete muset čekat až si na další stroje vyděláte, ale jednoduše si půjčíte další např. v půjčovně stavebních strojů Praha.

Navíc práce na stavbě je nepředvídatelná a někdy se prostě stane, že se stavební technika porouchá. V případě půjčení vám ji vymění za jinou, čímž minimalizujete riziko, že byste termíny projektu nestihli dodržet. Kupovaný stroj po čase také ztrácí na hodnotě, takže ho vždy prodáte za méně, než jste koupili. Výměna za nový stojí čas, úsilí i další finance. Ale při půjčení nic z toho nebudete muset řešit.

Co všechno si můžete půjčit?

Firma ISERMAT nabízí celou škálu moderních stavebních strojů a vybavení. Nahlédnout můžete např. do půjčovny vibračních desek, pracovních plošin, kompresorů, rypadel, bagrů nebo vysokozdvižných vozíků.

Získejte stavební stoje na míru každé vaší zakázce!

Pronájem stavebních strojů vám značně usnadní práci a pomůže realizovat váš projekt – co vše takový pronájem obnáší?

Stavební stroje dovedou cestu k realizaci vašeho projektu zrychlit, zefektivnit a v rámci toho někdy i také zlevnit. Bagr, nakladač, plošinu nebo rypadlo si můžete pronajmout, ať už podnikáte ve stavebnictví nebo si jen chcete vykopat jezírko na zahradě. Co ale taková zápůjčka obnáší?

Pronájem stavebních strojů se vyplatí jak amatérským řemeslníkům, tak profesionálům, kteří podnikají ve stavebnictví, ale nemohou si pořízení drahého stroje dovolit. Velkou výhodou je i fakt, že firmy zabývající se pronájmem stavebních strojů a zařízení, disponují kvalitními stroji a provádí jejich pravidelnou údržbu a vy se tak nemusíte o nic starat. Jednoduše si vyberete z široké nabídky zařízení, které je následně dopraveno na vámi určené místo, přičemž vám spolu s ním mohou být zapůjčeny i prostředky osobní ochrany a signalizace.

Půjčovna jako skvělá příležitost před koupí nového stroje

Možná právě uvažujete o koupi nového stroje, ale nechcete jeho výběr uspěchat. V takovém případě jsou půjčovny stavebních strojů skvělou příležitostí, jak si „osahat“ více typů strojů a rozhodnout se pro ten správný, který se vám osvědčil nejlépe. V nabídce často naleznete:

Prodej a bazar stavební techniky

Některé půjčovny stavebních strojů nabízí i prodej nových zařízení nebo bazar použité techniky, přičemž vám mohou zajistit i opravy a údržbu, případně prodej náhradních dílů. Pokud jste byli se zapůjčenou technikou a službami půjčovny spokojeni, můžete se na ni obrátit i v případě pořízení nového zařízení a posunout tak vaše podnikaní na vyšší úroveň.

About angelo

Leave a Reply