Home / Doporučujeme / Průmyslová topidla vám zajistí teplo kdykoliv a kdekoliv

Průmyslová topidla vám zajistí teplo kdykoliv a kdekoliv

Doma si otočíme kohoutkem na radiátoru a během chvíle máme příjemné teplíčko. Co ale dělat v případě, když potřebujete teplo ve stanu na zahradní párty, anebo na terase, kde tuto možnost nemáte? Vsaďte na průmyslová topidla, která se o teplo hravě postarají!

Existuje několik druhů

Koupit průmyslové topidlo není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled jevit. Na trhu totiž existuje hned několik druhů, přičemž každý z nich má svá specifika vhodná pro určitý typ prostředí. Nejrozšířenější jsou elektrická topidla, jež jsou ideální do nevětraných místností, protože nevydávají žádné jedovaté spaliny. Díky jejich vysoké účinnosti se nejvíc hodí pro havarijní využití, jelikož ohřívají velmi rychle, a navíc se snadno přenášejí.

Oproti tomu topidla na naftu či plyn můžete používat pouze v prostoru, co lze dobře větrat. Aby mohla správně fungovat, tak spotřebovávají dost kyslíku a posléze produkují oxid uhličitý. Na rozdíl od ostatních modelů mají velikou výhodu v nízké pořizovací ceně. Jedná se super řešení například na staveniště. Pokud zvolíte model s nepřímým spalováním, lze je používat i v průmyslových halách či skladech.

Maximální účinnost

Na závěr ještě zbývá představit infračervená topidla. Tento typ je ze všech nejúčinnější, protože funguje na stejném principu jako Slunce, tedy ohřívá svým infračerveným zářením. To je podstatně účinnější než sálavé teplo, protože místo vzduchu zahřívá rovnou objekt či přítomné osoby. Zařízení je tiché a během činnosti kolem sebe nevíří prach. Je vhodné do stájí, dílen i stanů. Rádi jej používají též filmaři, když natáčí venku v nízkých teplotách.

Účinná průmyslová topidla zakoupíte například v internetovém obchodě na webové adrese www.profesionalni-topidla.cz, kde máte možnost si vybírat z mnoha různých zařízení. Najdete zde od nižších cenových kategorií až po ty nejdražší modely zaručující vysoký ohřev obrovských hal. Navštivte web a přesvědčte se sami na vlastní oči.

About angelo

Leave a Reply