Home / Doporučujeme / Užitková vozidla mají široké uplatnění. Ojetá vás nevyjdou tak draho

Užitková vozidla mají široké uplatnění. Ojetá vás nevyjdou tak draho

Chcete si koupit dodávku, protože často nakupujete různé potřeby na zahradu? Současný trh je rozmanitý, ovšem úplně nové modely jsou nákladnou záležitostí. Pokud plánujete dodávku využívat pouze jednou za čas, nevyplatí se investovat statisíce korun. Spíše se podívejte na nabídku ojetých užitkových vozidel. V následujících řádcích vám prozradíme, které modely jsou žádané a jaké jsou jejich přednosti.

Prvně byste se měli rozhodnout, jestli se má jednat o klasickou dodávku, nebo vám postačí pickup. Přece jen, pickupy mají v zadní části dostatek volného místa, což je mnohdy dostačující.

Prodej užitkových vozů

Pokud se řekne prodej užitkových vozů, zřejmě vás jako první napadnou furgony a vany. Není se čemu divit, protože mají dostatek úložného prostoru, vysokou nosnost, navíc se dají ve většině případů řídit pouze s řidičským oprávněným skupiny B.

Svůj účel dokonale plní Ford Transit. Ideální je i vyšší výbava, jako jsou elektrické otevírání oken, posilovač řízení, centrální zamykání, vyhřívaná zrcátka a podobně. Čím lepší mají užitkové vozy vybavení, tím komfortnější jízda s nimi je.

Vystačíte si s pickupem?

Zdají se vám dodávky příliš velké? V takovém případě na scénu přichází pickup. Sehnat se dají různé alternativy, přičemž nákladní prostor bývá buď zakrytý, nebo odkrytý. Záleží především na tom, jaký model vyberete.

Hledáte na prodej pickup, minibusy a přívěsy? Podívejte se do pestrého produktového portfolia bazaru VANS CENTRE. Působí na trhu více než dvanáct let, přičemž za dobu své existence prodal už více než 15 tisíc užitkových vozidel. Staňte se i vy dalším spokojeným zákazníkem. Vybrat si můžete konkrétní model přes internet, nebo přímo navštivte pobočku v pražské části Štěrboholy. Jestliže vám nevyhovuje otevírací doba provozovny, sjednejte si telefonicky termín, jenž vám bude vyhovovat.

About angelo

Leave a Reply