Home / Doporučujeme / Půjčte si profesionální podlahové mycí stroje

Půjčte si profesionální podlahové mycí stroje

Každý koberec i jiný typ podlahové krytiny si čas od času zaslouží důkladné vyčištění. Buď si na něj můžete pozvat odborníky, nebo je možné vypůjčit si příslušné stroje, které odvedou dobrou práci za vás.

Na nabídku takových strojů se podíváme do PŮJČOVNY EKOLUX s centrálou v Praze. Pobočky má ale i v šesti dalších krajích a sortiment je opravdu bohatý. Uděláte doma i vy opravdu generální úklid?

Postarejte se o koberce

Základem je koberec pořádně vysát, k tomu pomohou průmyslové vysavače, co umí mokro-suché vysávání. Mokrého vysávání se určitě nebojte, právě tato technologie z koberce odstraní zašlou špínu, bakterie a nečistoty. Stroje na čištění koberců si poradí také s roztoči a jejich výměšky, které bývají častými původci alergií. A z mokrého koberce, co bude schnout dva dny, strach určitě nemějte. Dobré stroje vysají až 93 % čisticího roztoku.

Vybruste parkety a dřevěné podlahy

Jakou péči si zaslouží dřevo? Přece broušení. Brusky na parkety s odsáváním fungují skvěle. Odstraníte špínu i písek, podlaha získá původní lesk a jas. Bude vypadat znovu jako nová.

Umyjte všechny podlahy

Na většinu dalších typů podlah postačí podlahové mycí stroje. Vyberte si vhodnou velikost, s velkým strojem se vám bude špatně manipulovat v menší místnosti. Pokud máte v prostorách tvrdší podlahové krytiny a plochy, budou vynikající jednokotoučové mycí stroje.

Do domácností jsou vhodné i vysokotlaké mycí stroje, které jsou rozměrově malé, ale funkčností nezměrné. Důkladně omyjí nejrůznější povrchy, takže nejen podlahy.

Půjčovna mycích strojů stroje standardně půjčuje na den, půjčovné vás vyjde na několik stovek. Určitě je to nižší částka, než byste zaplatili profíkům na čištění, kteří by u vás strávili hodinku nebo dvě. Takhle máte stroj na celý den. Je tedy možné domluvit se například se známými, že půjčovné zaplatíte na půl a stroj si vystřídáte.

About angelo

Leave a Reply