Home / Nezařazené / Ráj nemovitostí

Ráj nemovitostí

Pokud se člověk řízením osudu nestane bezdomovcem, zcela určitě se jednou nebo i vícekrát za život ocitne v roli prodávajícího či kupujícího nějakou nemovitost. Stále ještě hodně lidí užívá k prodeji i ke koupi nemovitosti inzertní služby a neuvědomují si možná rizika. Zejména při koupi nemovitosti, jakou jsou domy či rekreační objekty se mohou setkat s nepoctivci, kteří zatají některé skutečnosti nebo svou nemovitost nepřiměřeně nadhodnotí.

Mnohem jednodušší je svěřit tuto činnost odborníkům, kteří za vás budou jednat s druhou stranou s potřebnou odborností, znalostí místních podmínek, budoucích záměrů města či obce i cenových relací v daném místě a čase.

Skutečným rájem nemovitostí je stejnojmenná realitní kancelář. Do její činnosti patří zajištění znaleckého posudku od soudního znalce, průkazu energetické náročnosti objektu, komplexní právní servis, pomoc při zajiťování hypotéky či jiných finančních záležitostí a všeho dalšího, co je spojeno se zprostředkováním prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti. Veškeré služby jsou poskytovány na vysoké profesionální úrovni.

Například při potřebě znaleckého posudku, nebo ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení, vám realitní kancelář může vypracovat potřebnou dokumentaci včetně přípravy podkladů pro splnění zákonné povinnosti k daňovému přiznání k dani z nabytí nemovitosti. S tím je také spojena případná právní pomoc při komplikovaných situacích nebo soudních sporech.

Podle platných předpisů se dnes vyžaduje při prodeji nebo pronájmu rodinného domu či bytu průkaz energetické náročnosti objektu. Průkaz je dokladem o konkrétních hranicích náročnosti nemovitosti na vytápění, větrání, chlazení, klimatizaci, přípravu teplé vody a osvětlení, to vše při standardním užívání, aby si kupující či budou nájemce mohl udělat objektivní představu o kupované nemovitosti a realitní kancelář vám jej rovněž zajistí.

Ne každý prodej, koupě či pronájem proběhne hladce. Pro takové případy je realitní kancelář výhodou pro každého, kdo se chce vyhnout jakýmkoliv komplikacím. Pokud by přesto nastaly, má proto k dispozici zkušený tým právníků, ale i návaznost na notáře.

Čas i starosti při hledání vhodné hypotéky vám rovněž ušetří RK, která vám zajistí veškerou administrativu a zvýhodněné podmínky úvěrů s nejnižšími úrokovými sazbami, které budou odpovídat jak vašim potřebám a finančním možnostem, tak typu dané nemovitosti.

Kde hledat Ráj nemovitostí?

To vše, ale i mnoho cenných rad včetně široké škály nemovitostí vhodných ke koupi či pronájmu najdete v realitní kanceláři RÁJ NEMOVITOSTÍ s.r.o. v Praze na Vinohradech, Vinohradská 125. RK provádí také dražby nemovitostí. Pokud máte vlohy pro jednání s lidmi, dar výřečnosti a chcete se učit novým věcem, můžete se zúčastnit náboru nových realitních makléřů, o kterém se rovněž dozvíte na výše uvedené adrese. V novém zaměstnání na prestižní adrese pak budete mít možnost získat bonusy v podobě získávání firemních zakázek.

About angelo

Leave a Reply