Domů / Dům a byt / Rekonstruujete? Poradíme, jak na stavební odpad

Rekonstruujete? Poradíme, jak na stavební odpad

Rekonstrukce rodinného domu či jiné nemovitosti obnáší spoustu starostí a povinností. Povinností je vyřídit si stavební povolení, obstarat stavební materiál a zajistit odvoz stavebního odpadu. Majitelé rodinných domů nejsou schopni odvést odpad svépomocí, neboť se jedná o velký objem. A když už mají k dispozici vhodné prostředky, není možné vyvést odpad někde na okraj města. I svoz odpadů má svá pravidla. V takovém případě na řadu přichází specializovaná společnost, která vyveze stavební odpad na příslušné, zákonem stanovené místo.

Na odpad, který je produkován při rekonstrukci objektů, jsou určeny kontejnery nejrůznějších objemů. Pakliže jsou stavební práce menšího rozsahu, vystačíte si s kontejnerem o objemu tři metry krychlové. Při rozsáhlých stavebních prací jsou žádoucí velkoobjemové kontejnery, které mohou dosahovat kapacity až čtyřicet metrů krychlových.

Příslušná společnost, která se orientuje na odvoz a odstranění odpadů, vám přistaví kontejner na místo určení. V dohodnutém termínu pro plný kontejner přijede a vyveze.

Kdo zajistí odvoz stavebního odpadu?

Jestliže jste doposud nenarazili na firmu, která by zajistila odvoz stavebního odpadu, dovolujeme si vám představit společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., která se pyšní letitými zkušenostmi. Na tuzemském trhu v segmentu odpadového hospodářství působí již od roku 1993. Nabízí bohaté portfolio služeb, přičemž vedle odvozu odpadů poskytuje údržbu a opravu komunikací, rozmanité služby pro města a obce, Facility Management, demolice a sanace a vykupuje druhotné suroviny.

Pokud se zaměříme výhradně na odvoz odpadů, firma zajišťuje svoz a odstranění komunálního, separovaného, velkoobjemového, biologického, stavebního, průmyslového, nebezpečného a živnostenského odpadu.

O angelo

Zanechte zprávu