Home / Dům a byt / Rodinný dům na klíč za cenu nájmu se vyplatí

Rodinný dům na klíč za cenu nájmu se vyplatí

Uvažujete o novostavbě a nevíte, jaké firmě řešení svého záměru svěřit? Pokud ano, vyplatí se vsadit na profesionální společnost, která dokáže postavit jakýkoli dům dle vašich představ. Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o. nabízí vynikající možnosti realizace zděného domu anebo kanadské dřevostavby na klíč. Jaké jsou hlavní přednosti tohoto nového projektu?

Vysoce kvalitní technologie

Nejdůležitější součástí každého rodinného domu jsou pochopitelně co nejlepší materiály. Zmiňovaná společnost nabízí zděné domy, jejichž základem je pravá pálená nízkoenergetická cihla Porotherm, a to v kombinaci s vynikajícími moderními izolačními materiály. Střechu pokrývá certifikovaná pálená taška Tondach, na niž se vztahuje záruka 33 let.

Zkušený stavitel rodinných domů i dřevostaveb

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o. mají ve svých řadách velmi zkušeného stavbyvedoucího, který pracuje v oboru již 35 let. Mezi jeho úspěšné realizované projekty patří počítačová učebna ČVUT, luxusní pětihvězdičkový hotel anebo více než 80 rodinných domů. Zapomenout nelze ani na další záruky, že vaše nová dřevostavba na klíč bude naprosto skvělá bez jakýchkoli nedostatků. Uvést můžeme třeba kanadskou certifikaci Solid Wood Construction.

Dům za cenu nájmu a další výhody

Vynikající předností tohoto stavitele rodinných domů a dřevostaveb je bezesporu služba nazvaná Dům za cenu nájmu. Jedná se o dokonalé nastavení hypotečního úvěru takovým způsobem, že jeho výše nebude přesahovat tradiční nájem v České republice. Zkušený bankéř, který působil v 7 bankovních domech, umí vyřešit splácení tak, aby pro vás bylo co nejvýhodnější. Součástí celé stavby jsou i nadstandardní záruky. Mimo již zmiňovaných 33 let na střechu je třeba jmenovat ještě 10 let na celkový nosný systém stavby a pětiletou záruku nazvanou all inclusive vztahující se na vše ostatní. Zapomenout nelze ani na slevu ve výši 200 000 korun určenou na přepychovou koupelnu Richter and Frenzl.

Sídla společnosti můžete navštívit jak v Praze hned vedle O2 Arény v OC Ocelářská, nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí.

About angelo

Leave a Reply