Domů / Doporučujeme / SCASERV nabízí firmám lešení, bednění a další stavební příslušenství

SCASERV nabízí firmám lešení, bednění a další stavební příslušenství

Služby pro firmy v oblasti pronájmu a prodeje lešení, bednění a dalších pomůcek pro stavbu, rekonstrukci či údržbu – to je nabídka SCASERV.

Pronajměte si mobilní lešení

Nemůžete zahájit stavební práce, rekonstrukci či údržbu, protože nemáte lešení? Půjčte si jej od SCASERV. Firma poskytuje fasádní lešení, ale i pojízdné lešení, které se hodí pro práci všude tam, kde potřebujete s lešením manipulovat, chcete se vyhnout nutnosti jeho kotvení do zdi a vyžadujete rychlou montáž i demontáž lešení. Mobilní lešení BoSS je ideální pro stavebnictví, ale i pro práce v provozech, na veřejných prostranstvích, nebo v atriích velkých objektů. Součástí mobilních věží jsou veškeré bezpečnostní prvky – například stabilizátory či zarážky podlahových prvků. Podle typu zvoleného mobilního lešení má zákazník k dispozici integrované žebříky nebo výstupní rámy. Mobilní věže BoSS umožňují montáž až do výšky 18 metrů, a to bez kotvení. Věž je přitom velice stabilní a pevná. BoSS mobilní lešení jsou dnes nejtužšími věžemi na trhu vůbec.

Když potřebujete dočasné oplocení

Pro oplocení stavenišť, zajištění skladovaného materiálu, ale i pro vymezení ploch například při různých kulturních a sportovních akcích, slouží mobilní oploceníSCASERV nabízí ucelený systém mobilního oplocení ze svařovaných drátů ošetřených žárovým zinkováním. Poskytují proto dlouhou životnost bez údržby. Součástí systému mobilního oplocení jsou dílce ze svařované sítě ve dvou velikostech i plné dílce, dále plotová branka, betonové a plastové patky, plotové spojky a záslepky trubek sloupků. SCASERV poskytuje svůj systém mobilního oplocení jak k pronájmu, tak k prodeji.

Bednění i pro středně velké projekty

Pro různé menší až středně velké stavební projekty je určen systém stěnového bednění LOGIK 50. Jde o bednící panelový systém umožňující budování různých sloupů, pilířů jímek, šachet i opěrných zdí. Bednění je možné sestavit ručně. Jednotlivé dílce totiž díky své nízké hmotnosti umožňují ruční manipulaci bez jeřábu. Se spojenými dílci však pak lze manipulovat i jako s celkem pomocí jeřábu. Perfektní provedení bednění zajišťuje dokonale hladký a rovný povrch betonu.

O firmě SCASERV

SCASERV nabízí firmám, především stavebním, i další produkty – například schodišťové věže, přechodové lávky, mobilní schodiště, ochranu volného okraje a jiné. Produkty si je možné pronajmout nebo zakoupit. Součástí kompletních služeb je i montáž, demontáž, školení nebo projekce.

O angelo

Zanechte zprávu