Domů / Doporučujeme / 5 způsobů, jak můžete využít montované haly

5 způsobů, jak můžete využít montované haly

V průmyslovém sektoru, tedy nejen v něm, se stále častěji používají montované haly, které přináší uživatelům celou řadu předností. V první řadě vás nadchne, že jsou levnější alternativou ke zděným stavbám, stejně tak i jejich realizace je rychlejší. V následujících řádcích vám prozradíme pět způsobů, jak je možné montované haly využít.

Velkou výhodou je, že u montované haly nejsou žádoucí žádné základy. V podstatě se jedná o ocelovou konstrukci s obvodovými plášti, přičemž rychlá je nejen jejich montáž, ale také demontáž. Jakmile montovanou halu nebudete potřebovat, je možné ji klidně přemístit jinam.

1. Zemědělství

Pokud podnikáte v zemědělské oblasti, zřejmě potřebujete prostor pro uskladnění úrody a zemědělských plodin, ale také pro ustájení zvířat či uschování zemědělské techniky. V takovém případě není nic jednoduššího než si pořídit montovanou halu.

2. Byznys

Takřka ve všech oblastech podnikání je nezbytné vlastnit výrobní či skladovou halu. Jestliže nemůžete čekat několik měsíců, je dobré objednat si montovanou halu, která má i velice dobré tepelněizolační vlastnosti, takže zaměstnanci nebudou pracovat v zimě.

3. Sportovní zařízení

Pro uspořádání sportovní akce se také hodí montovaná hala, protože je krytá, a tak na účastníky nebude pršet, pražit slunce, ani sněžit. Sportovní zařízení se může využít jako tenisové, florbalové i fotbalové hřiště.

4. Chovatelství

V neposlední řadě se plachtové haly používají jako jezdecké haly, kryté jízdárny anebo sklad na seno pro koně.

5. Ekologie

V posledních letech je kladen důraz stále více na ekologii a zlepšení životního prostředí, a proto se budují sběrné dvory či likvidační linky a haly pro práci s odpadem. I v těchto oblastech nachází uplatnění montované haly.

Jestliže hledáte specialistu, jenž se orientuje na výrobu montovaných a plachtových hal, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia společnosti POLAK CZ, která na tuzemském trhu působí od roku 1999.

O angelo

Zanechte zprávu