Domů / Doporučujeme / Na koho se obrátit pro zajištění dopravního značení?

Na koho se obrátit pro zajištění dopravního značení?

Plánujete práce na pozemní komunikaci? Ať se jedná o výkopy, zábory nebo stavbu nové budovy, vždy je potřeba místo řádně osadit dopravním značením. Tím se zajistí plynulý provoz a bezpečnost na silnici a ostatních částech komunikace. Bez vhodného značení není možné pozemní práce realizovat. Následující řádky vám pomohou vybrat spolehlivého dodavatele dopravních značek.

Pronájem dopravního značení

Dopravní značení Praha zajišťuje společnost Topznak, která se zabývá prodejem, pronájmem a instalací značek již řadu let. Profesionální mladý tým poskytuje jak krátkodobé, tak dlouhodobé pronájmy svislých značek a zajišťuje veškeré služby s tím spojené. V nabídce společnosti najdete kromě klasického značení také různé druhy zábran, přechodových lávek, svodidel či světelné signalizace. V případě přechodného vodorovného značení je použita žlutá reflexní fólie o šířce 120 cm.

Kromě zajišťování dopravního značení je činnost firmy zaměřena na projektování dopravně inženýrského opatření. Tyto projekty jsou nezbytné pro vydání rozhodnutí o zvláštním užívání komunikace, které vystavuje odbor dopravy. Pokud nemáte čas se projektem zabývat sami, Topznak to za vás vyřídí včetně získání povolení na vybraných úřadech.

Instalace značek

Samotnou instalaci značek provede specializovaná společnost, u které jste si je objednali. V případě svislého značení zajistí potřebnou montáž včetně aplikace pevných a sklopných parkovacích sloupků či zábran. Instalace zahrnuje mimo to také výkop a osazení sloupku, takže vy se o nic nemusíte starat. Jediné, co je od vás potřeba k realizaci montáže, je přesná adresa místa, kde se budou značky vyskytovat, projektová dokumentace a povolení příslušného dotčeného orgánu. Jakmile dopravní značení nebude třeba, daná společnost zajistí jeho demontáž a likvidaci.

O angelo

Zanechte zprávu