Domů / Doporučujeme / Nevíte, jak naložit s nadbytečným zbožím? Uložte jej do skladového kontejneru!

Nevíte, jak naložit s nadbytečným zbožím? Uložte jej do skladového kontejneru!

Za léta nashromáždíme pěknou řádku věcí. Mnohých si celý rok ani nevšimneme, ale srdce zbavit se jich nemáme. Pro tyto účely je přímo ideální plechový kontejner. Ale nejenom pro ně. 
Montované skladovací kontejnery jsou navýsost sofistikovaná multifunkční zařízení. V první řadě plně nahradí skladovací haly a jiné stálé skladovací prostory. Na rozdíl od nich ale nezabírají tolik místa. V případě nutnosti je přitom můžete skládat na sebe, čímž se vám skladové prostory znásobí.

Moderní skládací technologie

Hlavní předností skladovacích kontejnerů je jejich důmyslná skládací technologie. Plechový kontejner bez potíží naložíte, dovezete na místo určení, smontujete a od toho okamžiku jej můžete začít používat. A poté, co doslouží, ho jednoduše zase rozmontujete a buď uskladníte, nebo převezete na jiné místo, kde vám bude dál sloužit.

Skladové prostory? Ne, multifunkční skladové kontejnery

Montované skladovací kontejnery, jež najdete například v portfoliu společnosti Kovobel, s.r.o (www.kovobel.cz) navíc nabízejí široké využití. Uskladnit v nich máte možnost téměř jakékoliv zboží, jako jsou kola, dřevo, popelnice, zahradní techniku a dokonce i automobil. Ano, tento multifunkční kontejner plně nahradí garáž. Můžete si jej totiž vybavit praktickou nájezdovou rampou, s jejíž pomocí do něj s vozidlem snadno zajedete. Bezpečnost uskladněného zboží zaručuje přítomný zámek a možná bezpečnostní závora.

Sofistikovaný regálový systém

Sofistikovaný regálový systém, jímž si kontejner můžete nechat dovybavit, navíc umožňuje využití jeho prostor do posledního cm³. Střecha kontejneru je navíc vybavena průsvitným pruhem, který spolu se dvěma okýnky na boční či zadní straně zajišťuje přísun denního světla do kontejneru. Co se podlahy týče, na výběr máte dřevěnou, ocelovou, nebo se záchytnou vanou, kterou upotřebíte v případě uskladnění takových látek, u nichž hrozí nebezpečí úniku.

O angelo

Zanechte zprávu