Home / Doporučujeme / Starožitné dekorace vyniknou i v moderním bytě!

Starožitné dekorace vyniknou i v moderním bytě!


Chystáte rekonstrukci nebo jen malou změnu v interiéru? Vyzkoušejte starožitné doplňky, které vyniknou jak v tradičních chalupách, tak i moderních městských bytech. Dodávají jim punc výjimečnosti a zaručeně upoutají pozornost. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími vázami, lampami nebo hodinami – a věřte, že u jednoho kousku určitě nezůstanete.

Originální, ale dobře kombinovatelné

Sami jistě nejlépe poznáte, jaké starožitnosti se vám domů hodí. Záleží na vašem vkusu a vzhledu celého interiéru. Chybu v každém případě neuděláte, pokud se budete řídit heslem, že v jednoduchosti je krása. 

Pro začátek tedy doporučujeme spíše menší a nepříliš extravagantní doplňky. Právě ty patří k nejprodávanějším v internetovém starožitnictví AntikArt.cz. Snadno se totiž kombinují s různými styly a mají univerzální využití. Přesto jsou nepřehlédnutelné a zaujmou na první pohled. 

Ručně dělané vázy z kvalitního skla 

Právě skleněné starožitné vázy patří k nejoblíbenějším dekoracím, protože interiér ozdobí hned několika způsoby a mají i praktickou funkci. Samostatně vypadají skvěle, ale když do nich dáte květinu, jsou najednou úplně jiné. Kombinovat můžete různé barvy i modely z různých období.

Podle čeho vybírat?

Kromě designu se zaměřte také na pravost produktů. Doporučujeme tedy nakupovat pouze u ověřených prodejců. I u nich můžete narazit na velmi příznivé ceny. Naopak příliš levné zboží působí podezřele a může značit, že se jedná o padělek – určitě byste tedy měli být obezřetní.

Dále už se můžete soustředit na samotný výběr vázy. Hledejte kousek, který elegantně doplní váš obývací pokoj nebo jakoukoliv jinou místnost. Vázy se budou vyjímat na renovovaném konferenčním stolku i moderní knihovně. Není nic špatného na tom, že se od ostatního vybavení stylově liší. Tím spíše by ale měly ladit barvou a tvarem.

About angelo

Leave a Reply