Home / Doporučujeme / Stavíte terasu? Množství materiálu vypočítá kalkulátor terasy

Stavíte terasu? Množství materiálu vypočítá kalkulátor terasy

Při stavbě terasy svépomocí se hodí každá pomoc. A je jedno, jestli jde o takové maličkosti jako rychlý výpočet materiálu. S tím vám pomůže kalkulátor terasy.

Vybudování terasy stojí spoustu úsilí, peněz i času. Kromě samotné stavby potřebujete věnovat čas i přípravě. Všechno dobře propočítat a zjistit, kolik materiálu vlastně potřebujete. Naštěstí existuje nástroj, který vám tuto práci ulehčí – kalkulátor terasy.

Volba základních parametrů

Kalkulátor terasy vám přesně vypočítá, kolik materiálu budete na stavbu potřebovat. Než začnete s kalkulací, je nutné dopředu znát rozměry a mít představu o tom, jaký materiál použijete. Prkna WPC i klasické terasové prkna se pak také odrazí ve výsledné ceně produktu.

Aby mohl kalkulátor WPC terasy přesně vypočítat potřebný materiál, zadejte její tvar. Zřejmě půjde o klasický obdélník. Na výběr ale máte kalkulátor WPC ve tvaru „L“, výřez ve tvaru „U“, výřez uprostřed a jiný tvar. Pokud vyberete jiný tvar, bude nutné v dalším kroku nahrát soubory s tvarem terasy. Nejlépe takové, které obsahují i její velikost. V opačném případě nebudete moct přesně vypočítat potřebný materiál.

Výpočet snadno a rychle

Další možnosti mají přímý vliv na to, jaké terasové prkno, ale hlavně jaké množství, bude použito. Zvolte:

Nyní stačí přejít k výpočtu potřebného materiálu k realizaci WPC terasy. Kalkulace proběhne během zlomku sekundy. Stačí kliknout na tlačítko „Spočítat terasu“ a objeví se před vámi kompletní soupis potřebných součástek. Terasové prkno WPC a jeho množství k úspěšnému sestavení a další materiál k zakoupení uvidíte v tomto přehledu.

Takto jednoduše zjistíte, kolik vás bude realizace terasy stát. A pokud vás množství materiálu a práce odradí od její stavby, můžete si na místě objednat její stavbu na klíč. Po zadání potřebných údajů vás kontaktuje pověřený člověk a dohodne s vámi vše potřebné.

About angelo

Leave a Reply