Home / Doporučujeme / V ČR se vyrábí šnekové dopravníky nejrůznějších typů

V ČR se vyrábí šnekové dopravníky nejrůznějších typů

Šnekový dopravník je pravděpodobně nejpoužívanějším dopravním zařízením pro sypké materiály, jako jsou například obilí, hnojiva nebo uhlí. Mohou být trubkové, korytové, s různým výkonem, délkou, hydromotorem či elektromotorem. Všechny tyto varianty je možné koupit přímo od českého výrobce.

Šnekové dopravníky v ČR vyrábí firma CanAgro. Založena byla v roce 2005 jako pobočka německé firmy, která patří k vůbec největším výrobcům šnekových dopravníků o výkonu 6 až 150 t/hod. V Česku se vyrábí konkrétně dopravníky s hydromotorem či elektromotorem s různými povrchovými úpravami.

Pojízdné i zabudované šnekové dopravníky

Firma vyrábí šnekové dopravníky vhodné pro montáž na dopravní prostředek, ale i ty, co disponují samostatným podvozkem. Na výběr jsou varianty s výpadem do strany i dozadu. Vybere si tedy opravdu každý. A ten, kdo ne, ten si může nechat zpracovat šnekový dopravník podle vlastních potřeb. Výrobce vychází zákazníkům vstříc, dokáže zhotovit také atypické dopravníky. Řešení jsou vhodná například pro plnění dopravních prostředků (secích strojů, rozmetadel hnojiv), plnění či vyskladňování halových skladů.

Další technologie pro zemědělství

Kromě šnekových dopravníků, jako jsou šnekové dopravníky na obilí, či šnekové dopravníky na uhlí byste v portfoliu firmy našli taktéž přejezdné rošty pro podlahové provětrávání, mořičky osiv, čističky osiv nebo provětrávací jehly. Čističky a další technologie jsou dodávány taktéž od jiných výrobců, vždy však ve vysoké kvalitě a řadě variant. Část portfolia tvoří taktéž kovovýroba se zámečnickými pracemi, svařováním, tvarováním i ohýbáním plechů a zakázkovou výrobou podle výkresu.

Firma navíc není pouhým prodejcem. Skladům obilí v ČR pomáhá zajišťovat také návrhy technologií pro dosoušení a provětrávání obilí. Celý systém navrhne, dodá a pomůže zrealizovat. Kdo tedy něco takového aktuálně řeší, nemusí být na celou záležitost sám.

About angelo

Leave a Reply