Domů / Doporučujeme / Vinylová podlaha Praha – vaše dobrá volba

Vinylová podlaha Praha – vaše dobrá volba

Přemýšlíte o tom, že byste starou podlahu vyměnili za novou? Stavíte dům a řešíte, jakou podlahu zvolit? Dobrou volbou může být vinylová podlaha zámková neboli plovoucí vinylová podlaha. Proč právě vinylová podlaha? Vinylové podlahy Praha patří k vysoce odolným podlahám v zatěžovaných prostorách. Nehledě k tomu vás upoutají svým zajímavým vzhledem. Nabízejí totiž zcela věrné dekory kamene či dřeva. Vinylová podlaha Praha je určitě dobrá volba.

Zátěžový koberec a zátěžové PVC

Často se rozhodujeme mezi kobercem a PVC. Pojďme se zastavit nejdříve koberců.

  • Pokud předpokládáte komerční využití s intenzivní zátěží, potom je určitě dobré volit koberec zátěžový. Zátěžový koberec je však možno použít i pro zútulnění bytu, neboť se dobře čistí a lehce udržuje. Pokud právě teď přemýšlíte o novém koberci, využijte zátěžový koberec akce.
  • Co se týče zátěžového PVC, je ideální do extrémně namáhaných prostor – chodby, recepce, obchody, dílny a vstupní haly. Pokud se rozhodnete pro PVC podlahy Praha zátěžové u vás doma, tedy v méně namáhaných prostorách, velmi výrazně zvýšíte jejich životnost. Důležité je podotknout, že mnohé PVC podlahy zátěžové jsou dnes již nabízený bez ftalátů, což je pro naše zdraví skvělá zpráva.

Do exteriéru i do interiéru

Pokud hodláte zvelebovat exteriér, určitě byste se měli seznámit s kamenným kobercem. Kamenné koberce Praha jsou v současné době velkým hitem a trendem několika posledních let. Jedná se o přírodní materiál, který je možno aplikovat na svislé i vodorovné plochy, a to díky speciálnímu pojivu. Kamenný koberec však nemusíte umísťovat pouze do exteriéru, může zdobit i interiér vašeho domu. Hodí se i na terasu, stejně jako WPC terasa. Terasová prkna WPC imitují tolik oblíbené dřevo. Působí přirozeně a velmi komfortně.

O angelo

Zanechte zprávu