Domů / Doporučujeme / Volte dokonalé terasové prkno WPC

Volte dokonalé terasové prkno WPC

Také už se vidíte na své prosluněné terase, jak si tam pěkně ležíte a lenošíte s knihou v ruce? Jó panečku, s nadcházející zimou si o této situaci budete muset nechat ještě dlouho pouze zdát. Říkáte, že sníte o lenošení na terase, ale přitom ji ještě vůbec nemáte? V tom případě zbystřete! Máme tu pro vás tip na skvělou WPC terasu. WPC terasy jsou bezpečné a snadné na údržbu. A co že to vlastně je? Jedná se o podlahovou krytinu – prkna z kompozitního materiálu wood-plastic composite, známého jako WPC –  tedy terasová prkna WPC. Terasové prkno WPC je naprosto dokonalé, protože se na rozdíl od klasického dřeva nenatírá ani nenapouští olejem, nevylučuje tudíž žádné nebezpečné látky, jak se to běžně stává u dřevěných prken napuštěných ochrannými oleji proti hnilobě a škůdcům. Rozhodně touto volbou neprohloupíte.

Dokonalý výrobek

Na terasu, kamkoliv jinam na zahradu, ale i na vhodné místo do interiéru můžete položit kamenný koberec. Kamenné koberce Praha patří mezi praktický, prostý a zároveň ekologicky nezávadný výrobek. Dokonale oživí zvolené místo ve vašem domě či venkovním prostoru.

Položte si vinylovou podlahu

Pokud řešíte interiér, určitě přemýšlíte o tom, jaké podlahové krytině dát přednost. Pouvažovat byste určitě měli o vinylové podlaze, která se hodí do jakéhokoli interiéru. Stačí, když si vyberete typ, vzhled a odolnost vinylové podlahy Praha a můžete se spustit do pokládání. Podle zatížení se vinylové podlahy dělí na stupeň s nízkým, středním a vysokým zatížením. Zámkové vinylové podlahy neboli plovoucí vinylové podlahy vám určitě budou dělat radost.

Utři nebo vyluxuj

Každému podle jeho gusta. Někdo se shlédne ve vinylu, jiný dá přednost zátěžovému koberci nebo zátěžovému PVC. Rozhodnutí je vždy na vás. Zatímco PVC zátěžové i bytové PVC jednoduše setřete, koberec zátěžový budete muset vysávat. Na druhé straně je každý koberec teplejší jak na dotek, tak i pocitově.

O angelo

Zanechte zprávu