Home / Doporučujeme / Víte, že matrace 140×200 cm můžete použít v jakémkoliv typu postele?

Víte, že matrace 140×200 cm můžete použít v jakémkoliv typu postele?

Zdá se vám, že bolesti zad neustupují, naopak se prohlubují, přestože se necháte hýčkat fyzioterapeuty a maséry? Dodržujete předepsané aktivity, plavete, chodíte na procházky, změnili jste typ obuvi – a stále se po probuzení cítíte, jak kdyby vás lámali v kole? Je načase pořídit si nový typ matrace  140×200 centimetrů, případně jiný rozměr, jenž bude vám, anebo i vaší drahé polovičce vyhovovat. Nyní je ideální doba nákupu takových matrací, jelikož jsou aktuálně ceny stlačeny na polovinu či třetinu z původní částky. Výběr je téměř nekonečný. Od zdravotních matrací po ty obyčejné, které ovšem splňují přísná zdravotní kritéria. Výhodou matrací je, že se dají v pohodě vložit do postelí s pevnou deskou, latěmi, anebo na polohovací či nepolohovací rošt.

Matrace 160×200 cm si vás bude hýčkat a rozmazlovat

Volbou matrace 160×200 centimetrů s nosností vysoko nad sto kilogramů vyhrají vysoké osoby anebo sportovci, kteří se pyšní muskulaturními, a tedy objemnějšími těly. Na posteli s matrací s tvrdším jádrem se vyspí každý jak v bavlnce. Tvrdá jádra působí blahodárně pro těla, která jsou v průběhu dne vystavena tvrdé dřině v práci anebo pohybu na sportovišti či v ringu. Při výběru každé matrace dbejte tedy nejen na rozměry, jež budou vyhovovat vaší posteli i vám samotným, ale i na nosnost a v neposlední řadě i na vnitřní obsah daných matrací.

Antibakteriální matrace 180×200 cm uspokojí i sebenáročnější spánkové specialisty

Myslíte si, že v ložnici, již obýváte se svým partnerem či partnerkou, už nejde nic vylepšit? Zamyslete se nad změnou matrace. 180×200 cm je ideální rozměr pro dvojlůžko. Díky vysoké nosnosti se na těchto podložkách kvalitně a zdravě vyspí i ti, kteří mají neklidné spaní anebo se rádi oddávají postelovým hrátkám. Zpříjemněte si intimní společné chvilky i zdánlivou maličkostí, jako je správný výběr postele, lamele a matrací.

About angelo

Leave a Reply