Home / Doporučujeme / Vítejte ve světě malých dárků velké hodnoty

Vítejte ve světě malých dárků velké hodnoty

Doba firemních tužek, diářů a těžítek už dávno skončila v propadlišti dějin. Dnes se darují hodnotnější dárky. Třeba investiční zlato.
Dárky stále mají velkou moc. Obdarovaného přinejmenším potěší. Pokud neotřelým dárkem obdarujete obchodního partnera, bude na vás jinak nahlížet. Lépe. Budete to zkrátka u něj mít schované. Čím více originální dárek přitom zvolíte, tím více bude nezapomenutelný. A o to v případě obdarovávání mezi obchodním partnery jde především, nebo ne?

Co darovat?

Zapomeňte na laciné reklamní předměty, které skončí někde vzadu v šuplíku. Dárky pro muže i ženy rozhodně mohou být originálnější. Zkrátka darujte něco, co obdarovaný nevyhodí ani nezaloží. A v případě potřeby dar zhodnotí. Takovým dárkem je právě investiční zlato, ať již slitky, mince či medaile.

Oslavte významnou rodinnou událost

V nabídce Pražské mincovny najdete celou řadu pozoruhodných realizací zaměřených na významné rodinné události. Slaví váš blízký svátek? Darujte mu zlatou minci se jménem. Pražská mincovna na mince ryje všechna jména českého i slovenského kalendáře.

Narozeniny, výročí svatby a promoce

Chystáte se na oslavu narozenin? Překvapte na ní oslavence mincí, na níž bude vyryto jeho znamení zvěrokruhu. Uvidíte, jak ho potěšíte. Slaví vaši rodiče výročí svatby? I jim pořiďte originální minci. Jsme si jisti, že si jí budou patřičně vážit. V nabídce však najdete i mince oslavující narození dítěte stejně jako čerstvý oslavencův titul. To zase může být dárek k promoci.

Univerzální dárek pro každou příležitost

Zlaté medaile a mince mohou věnovat rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám, kolegové, spolupracovníci i obce občanům. Zkrátka jsou univerzálním dárkem pro každou příležitost. Podívejte se na stránky zlate-mince.cz a nechejte se inspirovat světem malých dárků velké hodnoty.

About angelo

Leave a Reply