Home / Doporučujeme / Vyrábíme nábytek na míru nejen do domácností, ale také restaurací, či hotelů

Vyrábíme nábytek na míru nejen do domácností, ale také restaurací, či hotelů

Na výrobu nábytku se v truhlářství Praha zaměřujeme již od roku 1991. Pokud provozujete kavárnu, restauraci, či poptáváte zdravotnický nábytek, recepční pulty pro hotely a restaurace, můžete si u nás domluvit osobní konzultaci předem. Na ní probíráme se zákazníky různé podrobnosti, jaký materiál byste chtěli zvolit a k jakému účelu nábytek má sloužit.

Během osobní konzultace často zmiňujeme v truhlářství Praha i techniky jako je feng shui. V jejím souladu je pak nábytek vyráběn. Co se týká materiálů, jenž truhlářství používá, jedná se o poměrně široké spektrum. Vybírat můžete z masivních dřevin, ať už původem z tuzemska, nebo jiných, exotických zemí.

1

K dispozici jsou dýhované i laminované desky, které se dají kombinovat s kovem, ale i sklem. Po vyhotovení zakázky v truhlářství Praha objednaný nábytek dodáváme přímo na místo. Pokud jste si objednali například kuchyňskou linku, dovezeme vám ji i včetně kuchyňských spotřebičů až na místo určení.

Veškeré návrhy, zaměření a doprava, která bude do třiceti kilometrů, je od truhlářství Praha v ceně. Na výrobky pak poskytujeme záruku v délce třiceti šesti měsíců, v případě potřeby ji tedy ve stanovené lhůtě můžete bez problémů využít. Truhlářství Praha najdete v městském obvodu Prahy 5.

 

About angelo

Leave a Reply