Domů / Doporučujeme / Zahradní lehátka pro vaše pohodlí

Zahradní lehátka pro vaše pohodlí

Zahrada je v teplém období pro nás ráj na zemi, je pochopitelné, že zahradní lehátka  hrají v tomto případě mimořádně důležitou úlohu. Pokud je váš domek dřevěný nebo alespoň z větší části obložený dřevem, určitě volte přírodní materiál, ideálně dřevo nebo aspoň jeho plastovou imitaci. Pakliže je fasáda domu zdobena zdivem, můžete si koupit nábytek z kamene, přírodní nebo taktéž umělý. Nábytek z umělého kamene nevypadá o nic hůře než přírodní nábytek, ovšem jeho životnost je mnohem nižší. Ke klasicky postavenému domu, s vhodnými zahradními doplňky, lze zvolit zahradní lehátka vyrobené z proutí nebo umělého ratanu.

Sucho nás trápí každý rok. Je načase si pořídit automatický zavlažovací systém

Co je lepší automatický zavlažovací systém nebo ruční zavlažování? Správné fungování zavlažovacího systému a náklady, které za něj zaplatíte (ať už jde o ruční zavlažovací systém nebo automaticky zavlažovací systém), závisí na tom, jak bude zařízení pro zavlažování efektivně využíváno.  Rotační zavlažování se používá hlavně k zavlažování velkých ploch (zavlažování stadionů, golfových hřišť, atletických polích apod.). Statické zavlažování je ideální pro malé pozemky. Poskytuje rovnoměrné rozložení vody v zavlažovacích oblastech. Ideální pro zavlažování trávníků.  Pozor na překážky, kromě trávníků existují i další zeleň (strom, křoví aj.). Postřikovač narazí na tuto překážku a vytvoří se kaluž vody, zatímco ostatní tráva je suchá.

A teď už chybí jen zahradní sochy

Estetický dřevěný nábytek ve vaší zahradě vám krásně doplní zahradní sochy. Proč si vybavovat zahradu jen funkčními prvky? Pohodu navodí nejen pěkné počasí, ale i krásné dřevěné zahradní sochy vyřezávané motorovou pilou. Anděl, vodník, ryba, sochy Moai, slon, krokodýl nebo krásně vyřezaná budka pro ptáčky může zdobit vaší zahradu.

 

 

 

 

O angelo

Zanechte zprávu