Domů / Doporučujeme / Zjednodušte si pronájem bytu přes Airbnb. Dodržujte tato 4 pravidla

Zjednodušte si pronájem bytu přes Airbnb. Dodržujte tato 4 pravidla

Zaregistrovali jste se na Airbnb, ale máte pocit, že krátkodobý pronájem není nic pro vás – protože vám správa profilu, komunikace s hosty a údržba bytu zabírá příliš mnoho času? Následující tipy vám ušetří čas i starosti.

  1. Naprostou samozřejmostí každého pronajímatele je aplikace Airbnb. Nainstalujte si ji do svého smartphonu a obratem odpovídejte zájemcům o ubytování. Připravte si univerzální odpovědi na nejčastější otázky – nebudete je muset stále dokola vypisovat.
  1. Kontaktujte úklidovou službu, která se postará o úklid vždy bezprostředně po odhlášení hosta. Najděte někoho, s kým se dá komunikovat i jinak než telefonicky. Předem si smluvíte rozsah úklidu a kdykoliv budete potřebovat, pošlete firmě mail nebo zprávu.

  1. Spoustu času zabírá předávání klíčů. Ale můžete to vyřešit i jinak – prostřednictvím trezoru či schránky.
  1. Připravte si uvítací listinu se všemi důležitými informacemi a instrukcemi. Hosté si ji v klidu přečtou a vy nebudete muset nic vysvětlovat. Manuál by měl obsahovat návod, jak používat příslušenství a nemělo by v něm chybět ani heslo na WiFi.

Nechte správu Airbnb na specialistech

Pokud vám záležitosti související s Airbnb zabírají příliš mnoho času i navzdory tomu, že dodržujete většinu výše uvedených doporučení, nezbude vám, než delegovat správu pronájmu bytu profesionálům. V případě zkušených odborníků z Let Me Inn nebudete litovat – postarají se o váš profil a zajistí pětihvězdičkový servis vašim hostům.

Správa bytu zahrnuje osobní uvítání přizpůsobené potřebám hostů, rychlé řešení problémů s údržbou, ale také kontrolu po každém odjezdu. Klienti Let Me Inn navíc vydělávají o 20 – 50 % více než předtím.

Chcete se dozvědět více? Informace a ceny za správu Airbnb najdete na letmeinn.cz.

O angelo

Zanechte zprávu